Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves holgyek! Miben fejlodjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves holgyek! Miben fejlodjek?

Figyelt kérdés

Jelenleg 24 eves egyetemista vagyok. Van sajat budapesti lakasom, sajat autom (BMW, bar nem azert mert szeretik a lanyok, hanem mert nekem tetszik), van egy jolfizeto allasom (otthonrol dolgozok kulfoldi cegeknek fejlesztokent), sportos vagyok (kockas has, izmos kar, stb., mondjuk edzeni is inkabb azert szoktam, hogy egy picit jobban erezzem magam, nem az izmok miatt). Divatos ruhakban jarok, es minden nap furdok.


A magassagom nincsen 160 (nem, eliras) centi es kimondottan ronda az arcom. Meg soha egy pozitiv de meg csak semleges visszajelzest se kaptam senkitol. Beleertve a sajat rokonaimat is. Kb. 14 eves korom ota semmilyen emberi kapcsolattal nem rendelkezem. Pedig nyilvan szeretnek es folyamatosan is teszek ezert. Probalok ismerkedni, de eselytelen minden alkalommal nem csak nok eseteben. Tokeletesen latszik a tavolsagtartas. Ha oda ulok valaki melle akkor inkabb odebb ul. Rendszeresen kapom a fujj takarodj innen pillantasokat.


Szeretnem tudni, hogy miben kene fejlodnom hiszen a kulsommel az eg vilagon semmi problema nincsen? Legalabb is az internetes forumozok tobbsege szerint, akik persze meg sosem lattak.



2022. nov. 21. 03:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Probaltam ezt a ramenos dolgot is es lesz@rni azt mit gondolnak. Hat nem volt tul sikeres. Gyorsan megutaltak, hogy mindenhol kellemetlenkedem.


Az olyan csajoknak meg akiknek csak a penz kell, akkor inkabb elmegyek prostihoz. De hiszitek vagy sem mar onnan is kaptam visszautasitast. De ha bevalal, akkor van az a finnyas fej.


Utazni szeretek meg kirandulni is, de egyedul nem tul jo. Es nem is talalok senkit se, aki jonne velem, ugy hogy en fizetek mindent.

2022. nov. 21. 13:45
 12/21 anonim ***** válasza:
51%

Társasozni, kiránduló klubba járni esetleg?


Ha ezek sem működnek, akkor vannak ezek az önfejlesztő csoportok. Pszichodráma és társai, ott pl. tök nyitottak az emberek és ha el tudod mondani, hogy ez a problémád, lehet, hogy élőben sokkal többet fognak tudni mondani, mint mi itt gép mögül.


Pl. kiderülhet, hogy büdös vagy, vagy nagyokat fingasz, amiről te azt hiszed, hogy senki nem hallja, vagy csámcsogsz vagy gyilkos pillantásod van alapból vagy bármi. Egy próbát megér. Nekem is van amúgy elég rossz arcú 158 cm alatti férfi ismerősöm, de neki vannak barátai.


Meg amúgy van egy 160 cm körüli is, aki amúgy rendben lenne, de rettenetesen sokat beszél magáról, senkit nem hagy szóhoz jutni és ezért mindenki kerüli, ha bulit szervezek és ő jön, akkor senki más nem. Nem tudom, hogy neki feltűnt-e már, hogy ez a helyzet. Amúgy ő is nagyon jól kereső fejlesztő csoport vezető.

2022. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
49%

Ne haragudj, de tényleg nem lehetsz egy szép darab, ha a prostik is elküldtek, ők látnak ezt-azt. Oké hogy nem minden a külső, de asszem nem a magasságod a fő probléma.

A legtöbb sznob picsa tényleg válogat, hogy neki se alacsonyabb se fiatalabb pasi nem kell, de a prostik inkább csak a nagyon kövér, ápolatlan faszikat küldik el.

2022. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Az elten is van tarsasklub meg egy csomo mas kozossegi program. Megneznem azokat az arcokat, akik szoba se allnak velem, ha megjelennek valamelyik talalkozon.


Pszichodrama csoportok? En nem a 60+-os nenikkel es bacsikkal szeretnek kapcsolatot kialakitani, mar ha egyaltalan ok szoba alnak velem. Raadasul itt meg testi erintkezes is elofordulhat. Na mar most 14 eves korom ota semmilyen testi erintkezesben nem volt reszem leszamitva nehany kezfogast.

2022. nov. 22. 00:09
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha már annyira gazdag vagy, miért nem plasztikáztatsz? Álszentkedés ide, képmutatás oda, de ha valami nekem masszívan nem tetszik a pofámon és tudom, hogy ha azt az egy dolgot eltakaríttatom onnan jelenlegi formájában, akkor jelentősen javul az életminőségem, egy percig sem hezitálnék. Front fogak nélkül sem lennék hajlandó élni, ha b...ottnagy orrom lenne vagy elálló füleim, fixen nem hagynám, hogy tönkretegyenek az életemben minden élvezetet.
2022. nov. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Genetikailag vagyok ronda, nem műthető, egyébként megcsinálnám. Talán majd eljut az orvostudományoda 100-150 év múlva, hogy az ilyen dolgok ne tegyék tönkre az ember egész életét. És biztos vagyok benne, hogy ha nekem lenne a leghelyesebb arcom a világon, akkor is a magasság döntő tényező. A fiú/férfiak lenéznek a nők/lányok undorodnak vagy kinevetnek.


Attól tartok az egyetlen lehetőségem, hogy ne bolonduljak meg teljesen, ne nyírjam ki magam vagy másokat azaz, hogy megpróbálom valahogy megszeretni a magányt. Azt már tudomásul vettem, hogy egész életemben teljesen egyedül maradok.

2022. nov. 22. 03:47
 17/21 anonim ***** válasza:

#14 Mondjuk azért egyszer megpróbálnám, hogy mi a helyzet, ha megjelensz a társas klubban.


Nekem van olyan barátom, aki SMA-s, és még neki is vannak barátai, pedig kerekesszékben van, nem csak járni, hanem normálisan fogni sem tud, sőt egyenesen ülni sem. Nem tudom elképzelni, hogy nála rosszabbul nézz ki.


A pszichodráma csoportokba, meg főképp fiatalabbak (40 alattiak) járnak, tipikusan nem a 60+-os nagymamák hisznek ezekben a módszerekben. Általában a többség beilleszkedési nehézségekkel küzd a magánéletében, de elég jól beilleszkedett ahhoz, hogy legyen olyan munkája, ahol havi 15-60 ezer forintot ki tud adni önfejlesztésre.

2022. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Egy rokkant, kerekesszékes egészen más helyzetben van. Őket az emberek megszánják. Minket kinevetnek és lenéznek. Vagy csak simán undorodnak tőlünk.
2022. nov. 22. 21:53
 19/21 anonim ***** válasza:

17-es: a kerekesszékes, rokkant ismerősödnek van párkapcsolata?

Mert barátai mindenkinek lehetnek, a barátságnál többnyire nem feltétel a jó külső, a fizikai vonzalom meg pláne nem.

A párkapcsolathoz viszont az utóbbi kell, ez a különbség a barátság és a párkapcsolat között. A barátaival nem fekszik le az ember, a párjával igen. Miért? Mert utóbbinál van fizikai, szexuális vonzalom.

Szóval barátai mindenkinek lehetnek.

2022. nov. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19 Évekig volt, de most nincs. A barátnője nem volt rokkant, igaziból elég jól kinéző párt talált (nem gazdag a barátom, albérletben élt és egy faluban van a szülőknek háza, ami jó esetben ér 15-20 milliót).


De erre nem tudok tanácsot adni a kérdezőnek. Viszont a kérdező azt írja, hogy semmilyen emberi kapcsolata sincs. Ha járna közösségbe, szerintem valaki előbb-utóbb a haverja lenne.

2022. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!