Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aszexuális lányok! Ti csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális lányok! Ti csak szintén aszexuális partnerrel lennétek együtt vagy feltételekkel elfogadnátok mást is?

Figyelt kérdés
Pl. veletek nem lenne aktus, de szex doll lehetne amin kiéli szexuális igényeit a párotok, hisz az csak egy tárgy. Esetleg maszturbálna magában vagy akár jelenlétetekben. Féltékenyek lennétek-e, ha néha lefeküdne valakivel kizárólag ilyen céllal, de ti lennétek az érzelmi társ? Azért kérdem, mert nyilván nehezen találtok hasonszőrű felet, viszont van igényetek kapcsolatra. Más lehetséges megoldást is írhattok, amit elképzelhetőnek tartotok.

2022. nov. 28. 10:47
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
88%
Az aszexualitás azért egy elég széles spektrum. Amire te gondolsz az a szex negatív aszexuális alkategória, ők általában más aszexuálisok vagy alacsomy libidójú emberek közül keresnek párt. Lehet, számodra elképzelhetetlen, de van egy csomó olyan ember, akinek az érzelmi kötelék sokkal fontosabb, és nem érzi feláldozásnak a szex hiányát. Amúgy meg egy csomó aszexuális szex pozitív (nem érez szexuális vonzalmat, de magát a szexet nem bánja vagy akár még szereti is, jól esik neki) vagy demiszexuális (aki csak komoly érzelmi kötelék után érez valaki után szexuális vágyat). Nyilván ez mind befolyásolja, hogy kivel utána milyen kapcsolat lesz, kivel milyen megoldás kompatibilis.
2022. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
13%
1. Van egy csomó ember aki érzelmileg is igényes és szereti a sok szexet. Mily meglepő, nem de?
2022. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
35%
Én abba is belemennek ha megcsalna, ha közben velem maradna
2022. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Az miért nem megoldás, hogy nem aszexuális lánnyal jössz össze?
2022. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
#2 egy szóval nem mondta 1-es hogy nincs, sőt. Az az "alap felállás". Itt most rajtuk kívül mindenki másról volt szó.
2022. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
#4 Lehetne, de ilyenkor mindig úgy alakul, hogy ők szexorientáltabbak mint én. Vannak nekem is vágyaim, ahogy leírtam, sőt ha rákattanok valakire igazán, gyakran is igénylem a szexet. Viszont elsősorban nem ez hajt, tehát ha találnék számomra izgalmas személyiséget, akivel szívesen csinálok bármit, de nem akar testiséget, inkább őt választanám. Aztán megbeszélnénk, mi legyen mikor le kell vezetnem a feszültséget és nemi vágyat valahogy. Ő választhatna mire mond igent vagy nemet.
2022. dec. 2. 17:51
 7/45 anonim ***** válasza:
84%

De ez kuurva megalázó. Csak azért, mert valaki aszexuális, nem akarja, hogy a párja félremenjen.


Hihetetlen, hogy elvileg nem vagy szexorientált, de ezt lenyelnéd.

2022. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
#7 inkább azt áruld el, te miben lennél benne a fentiek közül vagy egyéb felvetéssel is élhetsz! nem egymást szapulni vagyunk itt, hanem megosztani a saját álláspontunkat konkrétumokkal.
2022. dec. 3. 15:52
 9/45 anonim ***** válasza:
95%
Semmiben. Ezért keresek olyan aszexuális társat, aki ugyanúgy áll a szexhez, mint én. Mert amit te akarsz, az emberhez nem méltó bánásmód.
2022. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
90%
Én attól még benne lennék a szexben, amikor csak akarja. Nekem nem kell a szex különösebben, de ettől még őt nem hagynám szenvedni, neki megtennék minden normális dolgot a szexben.
2022. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!