Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aszexuális lányok! Ti csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális lányok! Ti csak szintén aszexuális partnerrel lennétek együtt vagy feltételekkel elfogadnátok mást is?

Figyelt kérdés
Pl. veletek nem lenne aktus, de szex doll lehetne amin kiéli szexuális igényeit a párotok, hisz az csak egy tárgy. Esetleg maszturbálna magában vagy akár jelenlétetekben. Féltékenyek lennétek-e, ha néha lefeküdne valakivel kizárólag ilyen céllal, de ti lennétek az érzelmi társ? Azért kérdem, mert nyilván nehezen találtok hasonszőrű felet, viszont van igényetek kapcsolatra. Más lehetséges megoldást is írhattok, amit elképzelhetőnek tartotok.

2022. nov. 28. 10:47
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
82%
#20 Van valami oka, hogy undorodsz a szextől? Voltak kapcsolataid, szerelmeid, vagy ezek sem voltak soha gyerekkorodban, tinikorodban sem?
2023. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
menjetek már privire! Ez nem chat, hanem egy kérdésre várok releváns válaszokat.
2023. jan. 27. 17:55
 23/45 anonim ***** válasza:
14%

18# Nyugodtan pontozzátok le ezt is, de normális gondolkodású ember nem mond olyat hogy undorodik a szextől.

Nálad fejben van a baj, és az a legnagyobb gond hogy ezt nem látod be, és nem kezelteted.

2023. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
45%

23, de szerintem pont a normális gondolkodású ember számára undorító a szex.

Az emberek csak csináljak gondolkodás nélkül, mert ez a norma, a férfiakat még meg is értem mert nekik orgazmusuk is lesz meg minél többet csinálják, annál menobbnek érzik magukat


Ezt nem lehet kikezelni. Előbb ennek meg egy csótányt minthogy szexeljek.

Egy undorító mocskos dolognak tartom

2023. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

"a férfiakat még meg is értem mert nekik orgazmusuk is lesz"

Nem hiszed el, de a nők is az orgazmusért szeretkeznek.

2023. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon rosszul jártak szerencsétlenek, mert a nők minimum 90 százalékának nincs orgazmusa szex közben :D

Magamnak viszont 2 perc alatt csinálok

2023. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
38%
24# Nőként mondom hogy sajnálhatod hogy nem tudod élvezni a szexet, mert az egyik legjobb dolog az életben.
2023. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
84%

"Magamnak viszont 2 perc alatt csinálok"

Korai magömlés rulez. :D

2023. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Kedves igazi aszexuális lányok, mostantól kérlek benneteket privát üzenetben írjatok nekem, mert letiltom az értesítőt új kommentekről, mivel teljesen érdemtelen troll csevegés alakult itt ki, amire abszolút nem vagyok kíváncsi, de nem tudok ellene mit tenni, így letiltom inkább, hogy ne is lássam ezt a nyomorúságos kínlódását az unatkozó trollfattyúknak.
2023. jan. 28. 19:52
 30/45 anonim ***** válasza:
49%

27, én is nőként mondom hogy örülök neki hogy a szex nem kötelező és nem kell csinálnom mert őszintén mondom hogy nem tudnék ettől undorítóbb dolgot elképzelni az életben…

Te meg ha nő vagy kb tized annyira nem tudod élvezni a szexet mint a férfiak, mivel nekik sokkal jobb, róluk szól

Férfiként talán csinálnám is…

28, nőként aztán nehezen lesz magömlésem anyukám

2023. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!