Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hihetetlen az,hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hihetetlen az,hogy egy normál alkatú,jóképű férfi erősen túlsúlyos nővel szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés
Legtöbbször trollnak vélik,azt gondolják csak szórakozik.Miért ne vonzódhatna nagyon kövér nőhöz? Miért ne szerthetne egy nagyon nagy nőt?

2022. dec. 6. 09:57
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Azért az sokkal hihetetlenebb.Amúgy amit kiírtam csak nálunk tartják hihetetlennek.Láttam olyan doku filmet,amiben 200-250 kg-os amerikai nőknek jóképű,sportos pasija volt.
2022. dec. 6. 10:54
 12/23 anonim ***** válasza:
35%

11-es, és a nőnek mekkora vagyona volt?

A 200-250 kg-os nő jó eséllyel hamar el fog halálozni szív-érrendszeri betegségben. A férfi kibekkeli ezt a pár évet, addig eljátssza a hősszerelmest, majd utána élvezi a vagyont. És keres magának egy negyedakkora tömegű nőt.

2022. dec. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy ez volt.Egyszerűen az ekkora nőket szeretik.Tudom,hogy akinek a sovány nők tetszenek,az nehezen hiszi el ezt.Én ha választhatnék "jó alakú" és rendkívülien kövér nő közül,az utóbbit választanám.Ilyen az ízlésem....
2022. dec. 6. 11:04
 14/23 anonim ***** válasza:
75%

Miért lenne az? Mindenkinek egyedi az ízlése és csomó dagi nőnek van párja. Miért lenne ez olyan hihetetlen?

Én is kövér vagyok, de pl. egyszer láttam az állatkertben egy párt. A csaj szó szerint gömbölyű volt, alig tudott totyogni és mégis egy sportos pasival sétált kézen fogva.

Ha ők szeretik egymást, akkor mit számít, ki- mit gondol?

2022. dec. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%
Gusztustalan.. es ahogy a pozitiv rasszizmus is rasszizmus , ugy a pozitiv diszkriminitiv megnevezes es fetisbol adodo szenvedely szinten diszkriminacio.. tehat neked ugyan annyira kover mint masnak csak te erre izgulsz..
2022. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ekkora hülyeséget írni! Mi gusztustalan benne? Milyen diszkriminációról beszélsz? Az tény,hogy ez tetszik. Ennyi.
2022. dec. 6. 14:24
 17/23 anonim ***** válasza:
51%
Gusztustalan , hogy fetisbol van ez.
2022. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ostobaság a fétis szöveg! Ma már minden fétis:akinek a szeplős tetszik,szeplőfétis,akinek a sovány nő,az soványfétis stb.Valami barom kitalálta,s most a csapból is ez folyik.
2022. dec. 6. 15:26
 19/23 anonim ***** válasza:
42%
18. Pedig fetis.. ahogyan a nagy vagy a kiss mell is.. neked kimondottan csak ezek tetszenek ezert is fetis..
2022. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert erre még senki nem nagyon látott példát, egyedül lányregényekben fordul elő, ahol az író azt gondolja, hogy a célközönség pontosan ez a típusú nő lesz így nekik kedvező sztorit kell adni.
2022. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!