Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik fiatal nőkhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik fiatal nőkhöz vonzódnak azok tényleg 'betegek'?

Figyelt kérdés

Nem a pedofilokra gondolok. Hanem ha egy férfi a saját koránál 15-25 évvel fiatalabb nőkhöz vonzódik, szóval mondjuk akár 18 éves nőhöz is.


Szóval értem azt mondják ez 'beteges' de pszichés szempontból tényleg az?


pl. nekem most egyetemen vonzóak a velem egykorú lányok de pl. az anyum korabeliek 40+ egyáltalán nem.


És ha most nem vonzó, akkor miért lenne nekem vonzó amikor én is 40+ éves leszek?


Akkor miért tetszene majd a nem feszes test, meg kisebb nagyobb elhízás, vagy ráncok?


Nyilván én sem fogok nőknek tetszeni 40 évesen majd ha pocakos meg elhízott leszek nem?


Ezt most nem lenézésből, csak objektív módon nézve kérdezem.


Hogy van ez?



2022. dec. 8. 18:20
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
30%
Mindenki a saját típusát keresse. Kérdező ha 40 éves leszel csak 40 feletti nővel lehetsz. Ha tetszik ha nem.
2022. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
92%
8. A férfiak is sokkal többnek néznek ki a koruknál Mo-on, de nagyon!
2022. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
74%

#13


Ez is igaz. Elég sok idősebb pasi elhagyja magát Magyarországon, és rosszul néz ki. Persze ebben az esetben is van kivétel, vannak akik jól/jobban néznek ki.

De mivel a kérdés inkább a nőkkel foglalkozik, ezért nem tértem ki a pasikra.


#8 voltam.

2022. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
87%
Biztos furcsa lesz ezt férfi aggyal befogadni, de nem csak külső alapján választunk párt. Jó, ha a másikkal hasonló szellemi érettségben is vagyunk.
2022. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
81%

Én csak 26 éves férfi vagyok.

Szerintem olyan szempontból beteges ,hogy egyre többen azt fogják hinni hogy normális, a lányainkra is ráhajtanak majd évekkel később velünk egyidős férfiak.

Nem mondom hogy nem tetszenek a 18-19 éves "nők", de elfogadom hogy már 8-10 év korkülönbség ami egy igazi párkapcsolatban még a jóízlés határát súrolja a társadalmunk szerint.

Szerintem a 25-40 éves nőket kellene megkérdezni mennyi az a maximum korkülönbség ami normális. Mivel mi a férfiak eléggé szexuális orientáltak vagyunk és torzítanánk az eredményt és nagyobb számot mondanánk mint ami a társadalmunknak és egy jó párkapcsolatnak még belefér.


Nagynéném 11 évvel fiatalabb a férjénél, de sokan megirigyelnék a kapcsolatukat.


Szerintem az már nem normális amikor egy kapcsolatban a gyereke lehetne az egyik a másiknak!

2022. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
84%

8. Csak egy álomvilágot ecsetelgetsz. Baromi kevés olyan vonzó 40-es, 50-es férfi van Mo-on, akivel nem (csak) a pénze miatt van együtt egy fiatal lány.

Persze te megmagyarázhatod, hogy miért akar úgy dönteni a férfi.

2022. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
82%
Nos lehet itt csurni csavarni, de a termeszet ugy alkotta meg a ferfit es not hogy kozel azonos aranyban kepzodjenek, kozel azonos modon oregedjenek ( ranc, osz haj, termekenyseg csokkenese stb). Szep a fiatalsag, persze, minden nembol az, de attol nem lesz senki fiatalabb hogy fiatal novel, pasival kavar. Az idosebbek rendszerint alulmaradnak a fiatalabb uj generacioval szemben es ez az elet rendje. Aki ezt elfogadja, aki megtalalja a helyet a sajat korosztalyaban, az nem vagyik fiatabb tarsra.
2022. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
40%

"Az viszont határozottan gáz, amikor egy idősödő ember senkit nem talál szépnek a korosztályából, és idétlenkedve olyanok után koslat, akiknél nagyjából zéró esélye van."


vs.


"Ezt az öregedő nők terjesztik, mert már a kutyának nem kellenek."


A látszólagos ellentmondás úgy oldható fel, hogy a pocakos segédmunkás Torrente valóban nem kell akkor sem, ha tele van köteg pénzzel, mert szánalmas hatást kelt és lerí róla, hogy proli.


A Pintér Tibor, Árpa Attila, Rogán Antal kaliberű férfiak viszont nagyon is vonzónak vagy minimum jó partinak számítanak bizonyos korosztályukbéli nőnek, emiatt hogy stílusosan fogalmazzak: A Köllő Babett kategória rossz néven veszi, mikor kiüti a nyeregből a butuska, de fiatal Vasvári Vivien.


Ezeket hallod női sírámokként. Tehát ne reménykedj, Torrentére a 40-es, 50-es háziasszonynak sincs igénye, akinek olyanja van otthon az is már legszívesebben koszorút vinne a sírjára, de az istennek nem akar elpatkolni vagy azért nem kívánja a halálát, mert egyedül drága lenne a rezsi és csalni is pontosan azért nem csalja meg, mert fél a lebukástól, mert egyedül drága lenne a rezsi vagy már ő maga sem kéne lelakottan olyannak, aki neki kéne (egy viszonyra).

2022. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
15%
Az evoluico szerint nem beteg , csak a modern gondolkodas probalja felul írni azt ami a természet által adott normális ösztön. Amugy se szamit ki mit gondol, ha 2 ember szereti egymast akkor nincs a földön ember aki eltantoritsa oket.
2022. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
96%
A 18 éves énem szerint az, undorodtam azoktól a negyven éves fasziktól, akik bepróbálkoztak. Most, 32 évesen már ez a korosztály tetszik, pedig a férfiak sem szépülnek a korral. Nekem ez a normális, nem az, amikor papa maci a lánya barátnőire recskázik.
2022. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!