Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik fiatal nőkhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik fiatal nőkhöz vonzódnak azok tényleg 'betegek'?

Figyelt kérdés

Nem a pedofilokra gondolok. Hanem ha egy férfi a saját koránál 15-25 évvel fiatalabb nőkhöz vonzódik, szóval mondjuk akár 18 éves nőhöz is.


Szóval értem azt mondják ez 'beteges' de pszichés szempontból tényleg az?


pl. nekem most egyetemen vonzóak a velem egykorú lányok de pl. az anyum korabeliek 40+ egyáltalán nem.


És ha most nem vonzó, akkor miért lenne nekem vonzó amikor én is 40+ éves leszek?


Akkor miért tetszene majd a nem feszes test, meg kisebb nagyobb elhízás, vagy ráncok?


Nyilván én sem fogok nőknek tetszeni 40 évesen majd ha pocakos meg elhízott leszek nem?


Ezt most nem lenézésből, csak objektív módon nézve kérdezem.


Hogy van ez?



2022. dec. 8. 18:20
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
81%
40. 30 felettiekre meg azt, hogy jóképű, v. sármos. :)
2022. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
22%
Igen, olyan 35 èves korig, utolsó.
2022. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
78%
De az két külön dolog, hogy valakin látod, hogy vonzó, meg hogy potenciális szexpartnerként tekintesz rá.
2022. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
12%
Csalad anyak nagyon pontozgatnak lefele..
2022. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
85%
Meg az öreg pasasok is..
2022. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
23%
45. Lehet. Sok ven fax , tisztelet a kivetelnek!
2022. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
28%
Olyan körökben forgok, hogy sok pesti cégvezetőt ismerek: 50-60 évesek, mindnek simán 20-25 éves barátnője van. A korban hozzáillő 40-50 éves női menedzsert/vállalati jogásznőt, nézzen ki bármilyen jól is, lesz.rják ezek a férfiak. Akinek van pénze, hatalma, egzisztenciája az simán megteszi.hogy fiatal csajt tart. A fiatal lányok pedig elájulnak a pasas hatalmától. Ez nem(csak) a pénzről szól.
2022. dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerre jómódú és intelligens embereket ismerek, korukbeli feleségük van, aki szintén elég jó parti (értelmes, jól kereső). Nem minden gazdag komplexusos és faszagyú.
2022. dec. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
84%

47

De ez annyira problémás. Ez konkrétan a másik ember megvásárlása. Emellé hogy tudnak ebben a társadalomban ennyien asszisztálni? Komolyan nem értem.

2022. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 he84 ***** válasza:
30%

Nagyon nincs igazad 27-es válaszoló, igenis normálisabb az, ha valaki a saját korosztályához vonzódik +/- maximum 5-6 év különbséggel. Persze vannak kivételek, de az ritka és az általában nem tervezett az adott férfi által, hogy na akkor majd ő 18-20 éves nőkre (akik még csak épphogy fiatal felnőttek lettek) pályázik direkt és nem adva lehetőséget középkorú nőknek. Ez egy előítéletekkel teli lenéző válogatás, ami nyilván nem jó. Semmi rossz, semmi szottyosodó nincs a 40-50 éves férfiakon, ne általánosíts. Lehet hogy te pont ilyen ritkaságot láttál, ám a legtöbb férfi 40-es és 50-es éveiben még egyáltalán nem ilyen. Olvasd el jobban a 26-os válaszomat, ott vannak részletek. És az említett barátom, akivel már 3 éve együtt vagyok (ő róla is utalva írtam keveset a 26-os válaszomban), ő pont 40 körüli, idén november végén lett 41 éves. Nagyjából 38 éves korától ismerem és cseppet sem ráncosodott, nem szottyosódott meg sehol se, nagyon is nem öreg és nem is ráncosodik. Pont hogy nagyon is középkorú, érett férfi és nincsenek még egyéb öregesedéssel járó gondjai se. De ha így is lenne mindez, akkor is nem ez számít egy normális kapcsolatban, hanem maga az ember és hogy mennyire jövünk ki jól, meg még hasonlók és nem hagynám el őt csakis emiatt, eléggé butság, felszínes és kényes hozzáállás lenne akár az én részemről, akár az övéről. Ennyi erővel aki idős, vagy már annál is öregebb, az nem is jöjjön össze senkivel, mert túl idős, avagy túl öreg hozzá,... Na meg ha valaki idős, vagy öreg (60 felett), az miért jönne még mindig össze 18-20 évesekkel? Hisz addigra ő már nagy eséllyel ráncos, szottyadt, akkor talán ő kivétel és úgy nem gond a nála fiatalabb szemében? Jesszusom, ez az önmagunk idősebb korát kivételbe rakása furcsa és nevetséges,...


Ne haragudj 33-as válaszoló, de túl magas az elvárásod arról, hogy a leendő párod is tudjon, akarjon síelni, csak mert neked az is a hobbid. Hogyha ennek alapján válogatsz, akkor eléggé nehezen fogsz párt találni, mert ritka az olyan ember, aki rendszeresen síelne hobbiból. Na meg nem helyes ilyen hobbi feltételekhez kötni a társkeresést. Egyrészt lehetnek más ugyanolyan, vagy hasonló hobbitok síelésen kívül, másrészt pedig nem mindig csak az ugyanolyan, vagy hasonló hobbik lehetnek közösek és pozitívumok, hanem a különböző hobbik, azokról való beszélgetés és ezáltal kiegészítése is egymásnak ebben is. Persze ehhez nyitottnak kell lenni egymás hobbijára is (minimum elméleti és beszélgetési szinten), még hogyha nem is csináljuk egymás hobbiját, vagy talán csak kisebb mértékben ritkábban. És a hobbikon kívül még egyéb közös, vagy hasonló személyiségjegyek azok, amik igazán fontosak, a hobbiknál is fontosabbak. Például mindketten türelmesek legyünk, jól megértsük egymást, mindig őszinték legyünk egymáshoz és nagy plusz a közösen jó problémamegoldó képesség és az erre való törekvés is. Ráadásul a hobbik néha változhatnak is közben. Így hát ne haragudj 33-as válaszoló, de lehetnél nyitottabb és tugalmasabb hobbik terén is, most elmondtam mindent hogy miért.

2022. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!