Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik fiatal nőkhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik fiatal nőkhöz vonzódnak azok tényleg 'betegek'?

Figyelt kérdés

Nem a pedofilokra gondolok. Hanem ha egy férfi a saját koránál 15-25 évvel fiatalabb nőkhöz vonzódik, szóval mondjuk akár 18 éves nőhöz is.


Szóval értem azt mondják ez 'beteges' de pszichés szempontból tényleg az?


pl. nekem most egyetemen vonzóak a velem egykorú lányok de pl. az anyum korabeliek 40+ egyáltalán nem.


És ha most nem vonzó, akkor miért lenne nekem vonzó amikor én is 40+ éves leszek?


Akkor miért tetszene majd a nem feszes test, meg kisebb nagyobb elhízás, vagy ráncok?


Nyilván én sem fogok nőknek tetszeni 40 évesen majd ha pocakos meg elhízott leszek nem?


Ezt most nem lenézésből, csak objektív módon nézve kérdezem.


Hogy van ez?



2022. dec. 8. 18:20
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
95%

"teljesen normális, csak próbáld meg ezt egy 40-es nőnek elmagyarázni"


Ezzel csak az a baj, hogy te sem vagy ám már akkor egy matyóhímzés. Miért is kellenél a friss, üde lányoknak?

2022. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
41%
Negyvenes nő vagyok és azt tartom betegesnek, ha valaki azon pörög, hogy egy férfi nála fiatalabbat akar. Ez nem fogja közelebb vinni ahhoz férfihoz, sőt. Mindenki találja meg a számítását a felnőtt életében felnőttekkel, ha fiatalabbal, akkor azzal, ha idősebbel, akkor azzal.
2022. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
19%
Nem.
2022. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
88%

23


Akkor ez az idősebb pasi vegye tudomásul, ha elhajtják a fiatalok. De nem teszik, hanem megsértődnek és magyarázoatot kérnek. Pofám leszakad, olyan szemtelen némely tata.

2022. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
94%
Mert a külső csak egy dolog. A legtöbb húszévesnek az a lényeg, hogy szép ruhái legyenek, hétvégi bulik, csavargás, ha neked ez a szint megfelel 40 évesen is akkor nincs semmi gond.
2022. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 he84 ***** válasza:
80%
Én nőként már közel járok a 40-hez, de kívülről nem látszik rajtam, mindig is fiatalabbnak néztem ki és fiatalabbnak is érzem magam valóban. A legtöbb nő nem idős, nem is öreg, pláne nem ráncos csak mert 40-50 éves, ez egy buta általonsítás. Pont hogy 30-50 között középkor, nem pedig idős és pláne nem öreg. És egy 40 felettinek is lehet feszes még a teste. Nekem sincsenek ráncaim. Ha viszont a testről szól ez, az már régen rossz, az akkor felszínes elvárás és főleg, vagy csak szexre hajtás, nem több. Nekem így 40 körül is van barátom már 3 éve és szerencsére ő nem azt nézi ennyire, hogy a másik mennyivel fiatalabb, vagy sem és nem a nem létező, vagy eltúlzott ráncokat keresi.
2022. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
58%
Minden normális ember a fiatalokhoz vonzódik, mi nők is.Semmi vonzó nincs egy szottyosodó 40 feletti fèrfin, még akkor sem, ha mi már 50 felett vagyunk.
2022. dec. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
33%
Inkább feledekenyek. Elfelejtették tükörbe nézni.
2022. dec. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem valami nincs rendben a toronyban annál, aki rá van állva egy specifikus korosztályra, amihez már rég semmi köze.


Az, hogy valaki fiatalon a korabeli fiatalokat preferálja, rendben. Még az is, ha nála pár évvel fiatalabb párt választ és teljesen meg van vele elégedve 10 év múlva és és boldogok, szeretik egymást.


Viszont mikor valaki folyamatosan tizenéveseket-húszasokat hajt, legyen bármennyi idős és nem bír előrébb lépni az évek múlásával, mert erre van ráfixálódva, az már nem egészséges. Nem hívom pedofilnak, mert az más jelent, de nem tartom szellemileg épnek. Hogy miért? Mert ez azt is jelenti, hogy nem képes érzelmileg kötődni senkihez, mert a kor, mint paraméter fontosabb mindennél és idővel inkább szakít, hogy az intervallumban maradjon. Ez kötődési probléma. Ami mentális probléma.


25n

2022. dec. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem az a normális, ha az ember ízlése halad együtt a korral. Beszeretni egy 10 évvel fiatalabba és vele megöregedni ugyanolyan szép, mint egy egyidőssel. Köpködni rá meg a korosztályodra, mikor elkezd öregedni, mintha csak neked szabadna... Na az ilyet kellene jól szájbavágni.
2022. dec. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!