Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek többségének nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többségének nincs türelme a lassabb ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Ma olvastam egy érdekes gondolatot, hogy ismerkedésnél azt is megkéne próbálni, hogy "kipihenni" kicsit a másikat. Vagyis hogy találkozom valakivel mondjuk hétfőn és akkor következőkor egy hét múlva és úgy jobban eltudom dönteni, hogy hiányzik, milyen érzelmeket váltott ki belőlem. Aztán majd lehet idővel több találkozás is és úgy megtudom figyelni mennyiben más vele az élet, mint nélküle, mennyire közeledünk egymáshoz.

Valahogy úgy tűnik, hogy mindent olyan gyorsan akarnak az emberek, egyből mondjuk ki, hogy kapcsolatban vagyunk, egyből legyünk sülve-főve együtt, költöztünk is össze, aztán fél év után azt sem tudják ki az a másik ember mellettük. Most eltúloztam persze, de hogy úgy az is kell, hogy fokozatosan menni bele egy elkötelezett kapcsolatba, csak hát a környezet is mindig azt várja, hogy legyen már "hivatalos".



2022. dec. 16. 16:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Felgyorsult világ, fogyasztói társadalom, morális nihilizmus és természetesen ha nem értesz egyet, akkor náci vagy.
2022. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
A gyermekek természetes lassítók, a felnőttek pedig természetellenes gyorsítók.
2022. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Aki már 4-5-6. ismerkedésen van túl azok között már van aki unja a szokásos első heteket hónapokat, randik ismerkedés végigmenni ugyanazokon a körökön.


Persze kell, csak néha unalmas.

2022. dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
A welcome szex nagyon fontos
2022. dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
Lassítson az, aki nem bírja a sebességet.
2022. dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Nincs. Én amúgy a nagyon gyors és a nagyon lassú ismerkedés híve vagyok. Ez úgy néz ki, hogy az elején, első randin elmondanék dolgokat, amik tudom, hogy a másiknak probléma lenne. Pl. nem akarok gyereket, nem szopok, ilyesmik. Amikről a másik azonnal tudja, hogy értelme sincs belekezdeni.


De ha ebben egyezünk az elején, utána be lehet lassítani.

2022. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

Gyorsítson az, aki nem bírja a lassúságot.

(Előbb-utóbb úgyis meg kell állni.)

2022. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Igy van, felgyorsult világban élünk. Viszont én már az első randin tudtam hogy kell nekem ez a ffi 😃 A következő randira majdnem 3 hetet vártunk, de tudtuk szerintem már akkor hogy 1 par leszünk. 2,5 éve együtt.
2022. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Embertípus függő szerintem, én eléggé introvertált személyiség vagyok. Az előző párommal majdnem egy hónapig chateltünk melőtt találkoztunk, igaz ő akarta így. Lehet férfiként én fordítva vagyok bekötve, de nekem kell pár randi hogy kialakuljon vonzalom. Utána persze bele is zúgtam...
2022. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
Mindenki úgy ismerkedik, ahogy akar. Neked gyors mások ismerkedése? Megis mi közöd hozzá? Nem tudom megérteni az ilyen kontrollmániásokat.
2022. dec. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!