Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek többségének nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többségének nincs türelme a lassabb ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Ma olvastam egy érdekes gondolatot, hogy ismerkedésnél azt is megkéne próbálni, hogy "kipihenni" kicsit a másikat. Vagyis hogy találkozom valakivel mondjuk hétfőn és akkor következőkor egy hét múlva és úgy jobban eltudom dönteni, hogy hiányzik, milyen érzelmeket váltott ki belőlem. Aztán majd lehet idővel több találkozás is és úgy megtudom figyelni mennyiben más vele az élet, mint nélküle, mennyire közeledünk egymáshoz.

Valahogy úgy tűnik, hogy mindent olyan gyorsan akarnak az emberek, egyből mondjuk ki, hogy kapcsolatban vagyunk, egyből legyünk sülve-főve együtt, költöztünk is össze, aztán fél év után azt sem tudják ki az a másik ember mellettük. Most eltúloztam persze, de hogy úgy az is kell, hogy fokozatosan menni bele egy elkötelezett kapcsolatba, csak hát a környezet is mindig azt várja, hogy legyen már "hivatalos".



2022. dec. 16. 16:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok híve a rögtön legyünk együtt sülve-főve dolognak, de azért azt is furcsának tartanám, ha az első randi után 1 hétig nem is akarna látni a másik fél. Ebből nekem az jönne le, hogy ő nem érezte velem jól magát, nincs meg a kölcsönös vonzódás. Akkor pedig teljesen felesleges lenne erőltetni a dolgot.
2022. dec. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!