Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők fontosnak tartjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők fontosnak tartjátok egy férfival való ismerkedésnél milyen a végzettsége, mi a munkája, ha esetleg a beszélgetésekből abszolút hihetetlen az számotokra?

Figyelt kérdés
Szerintem, de ez lehet csak az én véleményem, egy diplomás, is lehet tudatlan, unintelligens, és fordítva is előfordul, hogy a szakmunkás végzettségű messze felülmúlja a tőle amúgy elvárható szintet ilyen téren.
2022. dec. 17. 16:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, hogy a másik mivel foglalkozik, mihez ért. Lehet ez egy középfokú szakma, felsőfokú végzettség, hobbitevékenység, barkácsolás...hozzáállások az élethez. Mennyire foglalkozott/foglalkozik vele hogy kényelmes életkörülményeket teremtsen magának (ahogy én is magamnak), és mennyire ért praktikus dolgokhoz pl. Nekem ezek is fontos dolgok.
2022. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#10

Jól gondolod, és köszönöm a válaszod, mert rátapintottál vele arra, amire a kérdés irányult volna valójában. Igen, ilyen szempontra gondoltam. Viszont részemről ez azért így fogalmazódott meg bennem mert látva, és tapasztalva a "mai" világban rengeteg ember még egy iskolai végzetséggel, esetleg egy munkája során betöltött pozícióval azonosítja a másik jellemét, intelligenciáját. Ebből kifolyólag, ezen kritériumok, melyek számára fontosnak tartottak dönti el, hogy alkalmas e az másik személy, vagy Ő maga megfelelhet e akár egy kapcsolatban a párjelölt számára.

2022. dec. 18. 04:53
 13/14 A kérdező kommentje:

#11

Ezek szerint érdeklődés szintjén tehát érdekel a téma, de döntésed szempontjából, hogy folytatod e az ismerkedést nem tölt be fontos szerepet. Mindinkább az lebeg a szemed előtt, hogy esetlegesen kialakuló kapcsolatban, legyen is az bármilyen jellegű, mennyire életképes a személy.

Tehát tegyük fel két egyforma kinézetű férfi közül, ahol tegyük fel az egyik szakmunkás, és szakmájában tevékenykedik, valamint egy diplomás osztályvezető közül az tartod életképesebnek egy kapcsolat terén, melyikük tud kicserélni egy izzót, egy csaptelepet, esetleg megfőzni egy ebédet, vacsorát?

Merthogy csak a közéletből merítsek példát. Ugyan a Stadler József, és a Mészáros Lőrinc is alacsony iskolai végzettséget képviselnek, viszont ehhez képest igen kimagaslóan magas egzisztenciát alakított ki mindkettő, Te a Stadler választanád, mert Ő egészen máshogy, élhetőbb formában tette mindezt, mint Mészáros, akiből megnyilvánulásaiból ítélve egy ajtó előtti lábtörlő kicserélését is igen meggondolandó lenne kinézni?

:)

2022. dec. 18. 05:15
 14/14 anonim ***** válasza:

13: nem csak kinézet, és "életképesség" játszik szerepet abban, hogy kivel akar valaki lenni... Jellem, konfliktuskezelés, velem és másokkal való bánásmód, értékrend, világnézet, kisugárzás, igényesség, jövőbeli elképzelések, aktuális lélekállapot, stb.

Nem fekete fehér, hogy ki miért vonzz, miért nem, és ha valaki mindenképpen egy db. képletben akarja megfejteni, az se szexi :D

2022. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!