Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több mint 1 éve ismerkedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 1 éve ismerkedek teljesen sikertelenül, tényleg nagyon rosszul csinálok valamit?

Figyelt kérdés

Az az 1 év lassan inkább másfél lesz. Ezalatt voltak hosszabb ismerkedések, 2 randi összesen, meg persze szünetek is amikor "kiégtem belőle". Nagyon rossz már az egész, mert ez, hogy több mint 1 év alatt szinte semmit nem haladtam ez ügyben előre teljesen felőröl. Vágyok egy párkapcsolatra, de már tényleg elmegy a kedvem az egésztől. Alapból egy viszonylag visszahúzódó srác vagyok, emiatt bulizni pl sosem jártam rendszeresen, az ilyen helyek nekem kapásból ki vannak lőve ismerkedési szempontból. Jobban szeretek neten, de ott is annyira ritka, hogy összefussak egy olyan lánnyal akivel vannak közös témák, megvan az összhang, jól eldumálunk stb. Meg ott is mindig jön a koppanás. Vagy elhal az egész beszélgetés egy idő után és rájövünk mindketten, hogy annyira azért mégsem illenénk össze, vagy már az elején kiderül, hogy túl nagy a távolság, nem tetszünk egymásnak stb. Van más is ebben a helyzetben, vagy tényleg csak én vagyok ennyire ügyetlen?

19/F



2022. dec. 21. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Tele van CSAK a GYK ilyen problémával küszködőkkel.
2022. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Jóóóólvan, jóóóóólvan...szenvedj még, 3-5 év és olyan leszel mint a szikla.
2022. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
18-20 közt a legkönnyebb, szóval csak próbálkozz. Később már nem a kapcsolat lesz az életed fő mozgatórugója, szóval azért is nehezebb lesz, mert nem az lesz a szempont.
2022. dec. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Idővel felfogod hogy mennyit érsz a másik nemnek és esetleg találsz valakit aki nem hagy ott egy jobbért!

Sok sikert!

2022. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
ha elmegy a kedved a sikertelenségtől, akkor ez csak vágyálom, nem pedig akarás.
2022. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Le maradsz a kortarsaidtól és akkor mi van? Lehet neked 40 évesen lesz az első! Nincs benne semmi harc.
2022. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!