Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha busszal megyek randira az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha busszal megyek randira az azonnal veszett ügy?

Figyelt kérdés

Nincs se jogsim se autóm.


36/F


2022. dec. 25. 13:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Nekem jóképű 29 éves férfiként nincs autóm és busszal, kerékpárral járok főleg. Randira is. Sikeresnek tartom magam a nőknél. Volt már persze olyan valaha, hogy egy nő érzésre azért utasított el, mert nincs autóm, de ez kifejezetten ritka. A legtöbb 20-25 éves egyetemista csajt, vagyis akikkel randizom nem érdekli, hogy nincs autóm.
2022. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
27%

Nálam veszett ügy lenne főleg ennyi idősen. 25 évesen még nem volt az.

De nem vagyunk egyformák, sokakat nem érdekel.

Én ezeket randi előtt megtudtam, úgyhogy randi sem volt ilyen paraméterekkel.

2022. dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%
Akkor veszett ügy, ha semmivel nem mész a randira :D
2022. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%

Nekem van jogsim meg kocsim is, de az első randikra mindig tömegközlekedéssel megyek mert nem fogok a belvárosba kocsival menni hogy üljek a dugóba és órákig keresek egy parkolót.


Egy nő nem utasított még vissza emiatt, sőt nem is érdeklődtek hogy van e kocsim/jogsim.

2022. dec. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
22%
Es busszal mentek majd nyaralni meg bevasarolni is? Eleg luzer lehetsz ha kozel 40 evesen meg jogsid sincs.
2022. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%
5 én repülővel utazom, ha külföldre megyek nyaralni. Kevesebb ideg, és kényelmesebb. A kocsival pöfögést, dugóban araszolást meghagyom a magadfajta lúzereknek, akiknek az egyetlen büszkesége egy lepukkant hármas Golf.
2022. dec. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%
#6 inkább maradtál volna csöndbe, okosabb lettél volna.
2022. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
37%
Mondogasd ezt ma dugoban araszolgatos baromsagot magadnak parszor hatha elhiszed. 🤣 Ha nekem ilyen 40 fele nem lenne jogsim, kb elsirnam magam.
2022. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%
Pedig igaza van a #6-nak. Ami több, mint 6 óra vezetés, oda jobb repülővel menni.
2022. dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
38%
Gondolhatod mennyire megy kulfoldre repulovel🤣
2022. dec. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!