Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha busszal megyek randira az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha busszal megyek randira az azonnal veszett ügy?

Figyelt kérdés

Nincs se jogsim se autóm.


36/F


2022. dec. 25. 13:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%
Legutóbb a Kanári-szigeteken, Tenerifén voltam nyaralni 1 hetet. Repülővel mentünk, ott helyben pedig autót béreltünk a hétre. Nem kellett saját autó.
2022. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%
Normális eber nem is megy a Kanári-szigetekre autóval :D
2022. dec. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nincs bérletem szóval gyalog megyek
2022. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%
12. Ha nem szomszédos országba megy, akkor az emberek 99%-a nem autóval megy nyaralni sehová.
2022. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%
Mi a baj a #6-os válaszoló mondandójával? Én egyetértek vele!
2022. dec. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem elég gáz hogy ennyi idősen nem sikerült egy kocsit se venni.
2022. dec. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
66%
Miért lenne gáz? Nem mindenki akar kocsit venni. Az inkább gáz, hogy egyesek ebből következtetnek más emberek személyiségére. :(
2022. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
53%

16. Nekem több tízmilliót érő saját lakásom van, néhány milliós megtakarításom, összesen biztos pármilliót érő egyéb vagyontárgyaim. Nem azért nincs autóm, mert pénzem ne lett volna rá.


De persze akinek nincs semmije, de személyi hitelre vesz valamilyen autóbontó szökevényt, hogy azzal menőzzön a csajok előtt, ő nagy ember, mert hogy "eljutott" addig az életben, hogy legyen autója.

2022. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
52%

Hát meggondolandó!

Január 10.-én lesz 14-éve én így tettem. Na azóta szívja a vérem, de imádom. :D

2022. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
51%
Jó-jó, nekem is van lakásom, megtakarításom és vagyontárgyam és autóm is. Nem kell itt nagyzolni meg leugatni azokat akik a többséghez tartoznak. :D Szerintem férfiként ilyen idősen elég cink ha nincs egy autód, rengeteg dologtól tud megfosztani. Értem én hogy a fele kommentelő budapesti és ott a tömegközlekedés jóval egyszerűbb (ami igaz is), de Bp-n kívül buszozgass már, ha éppen tudsz. Meg egyébként is a radai rosseb üljön fel buszra, annyi igényem azért van hogy legyen egy autóm és azzal oda és akkor menjek oda menjek ahova és amikor akarok.
2022. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!