Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha busszal megyek randira az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha busszal megyek randira az azonnal veszett ügy?

Figyelt kérdés

Nincs se jogsim se autóm.


36/F


2022. dec. 25. 13:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
35%

20. Én elektromos rollerrel, kerékpárral, taxival és tömegközlekedéssel járok vegyesen. Mivel csak autóval jársz, ezért azt hiszed, hogy annak az alternatívája csak a buszozás, miközben nem. Vezetem a költségeket és a töredékébe kerül így is egy autó tartási és fenntartási költségéhez képest.

Egyébként 29 éves vagyok.

Azért választottam eddig, hogy ne legyen autóm, hogy így tudjak spórolni más fontos dolgokra, mint pl. saját lakás. Persze ha pár százezerrel többet keresnék a mostaninál, már lenne autóm, de nem ez a helyzet és anyagi tudatosságból döntöttem úgy, hogy egyelőre ne legyen autóm.


Nagyon menő, hogy megvan az "igényed" az autóra, csak rengeteg embernek úgy van meg ez a fenséges és mindenek felett álló igénye, hogy közben nincs pénze valójában autóra, vagy más fontos dolgok elől veszi el az életben maga elől a pénzt az autó meglétével és fenntartásával. Persze ha fél-1 milliót keresel, teszel félre pénzt nyugdíjra, általános megtakarításba, van már pármilliós vésztartalékod, gyűjtesz lakásra is/van már lakásod és még ezen felül marad pénzed, akkor persze menjen az nyugodtan az autóra is a pénz.

2022. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
50%
Ha busszal jössz, az nem kizáro ok, de ha nincs jogsid, kocsid, az mar nalam instant off
2022. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
30%
Én mentem már IFA-val is, annak idején, a motorházon volt a rózsa. 😆
2022. dec. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
63%

"töredékébe kerül így is egy autó tartási és fenntartási költségéhez képest."


Nem lehetne csak azt mondani, hogy csóró, smucig csávókkal nem járnak a csajok? Tízmillió oka lehet, ha egy pasinak nincs kocsija. Egy viszont biztos: ha nincs akkor nem kap nőt. Tehát mint annyi minden, ez is csak pénz kérdése.

2022. dec. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
45%

Ha összejön a dolog és lesz gyerek akkor majd azt is hazaviszed a kórházból a rollereden?

Ne viccelj már, egy elektromos roller 250-300ezer forint (egy C corsa ára), plusz karbantartási költség ha egyszer tönkremegy a Li-ion akkumulátor (ami tönkre fog), a taxizgatás meg jegyek/bérletek árával havi szinten simán ott vagy mint amennyibe egy kisköltségű autó fenntartása van (pl a c corsáé). Nem kell az autó alatt mindig prémium kategóriára gondolni, nekem se az van, de bármilyen autó jobb mint szakadó esőben tömegközlekedni, sétálni, rollerezni, biciklizni vagy a bánat tudja mit csinálni. :D Plusz nem kell mindenhova autóval járni, eláll az a parkolóban is és amikor szükség van rá, akkor használod. És hidd el hogy ha lenne autód, teljesen máshogy állnál hozzá ezekhez a rolleres, tömegközlekedéses témákhoz.

2022. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!