Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi undor létezik?

Figyelt kérdés

Az exem megcsalt, megdumaltuk, fél év múlva megint másnál kötött ki.

Kikészültem.

Kb fél éve történt, most ismerőseim unszolására társkerizek.

De ha már elkezd érdeklődni valaki-menekülök, lerázom.

Egyszerű undort érzek, ha csókra, szexre gondolok.


Voltatok már így?


2023. jan. 9. 01:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%
Ne erőltesd.
2023. jan. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
68%
Undorodik itt már lassan mindenki mindenkitől.
2023. jan. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy még nem dolgoztad fel. Hagyd most az ismerkedést.
2023. jan. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem este borozzál be egy jó filmre, takard be magad, oszt feküdjél le magadnak.
2023. jan. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
73%
Ha egyszer megcsalt, hogy volt lehetősége fél év után újra megcsalni?:O
2023. jan. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%
A net van tele indoritoakkal. Tűt a szénakazalban kell keresni egy normálisat.
2023. jan. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell feltétlenül erőltetni semmiféle párkapcsolatot!!! (Annál rosszabb nincs is.) A vágyaidon érdemes erőt venned, hogy ne uralkodjanak el rajtad. Nehéznek tűnik, de MEGÉRI!!!


SOHA NE MÁSOKNAK AKARJ MEGFELELNI!!! Onnantól csak nagyobb pokol lesz az életed, mint volt. NE MÁSOK ÉLETÉT ÉLD!!!


Privátban írhatok a legutóbbi tapasztalataimról - még számomra is tanulságos, ahogy rájövök: nem a mostani az "igazi" ismeretségem.


Csak egy "megszentelt"-nek tűnő férfi-nő barátságba botlottam megint. Elég nagy az életfelfogás beli különbség, kissé nehezen jövünk ki egymással.

2023. jan. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
7%

Egyébként nekem is undorom van a testiség gondolatára (utólag rájöttem, hogy APÁCA(!) voltam mindig is a lelkem legmélyén.)


Én le szoktam imádkozni ezeket a dolgokat - egyéb világfájdalmakat is, de ez most annyira nem lényeg.


Ha még 35 év alatti vagy - de talán 40 év a legfelső korhatár - nyugodtan próbáld ki, hogy jelentkezel novíciátusba! Hátha ott találod meg a lelked békéjét, nyugalmát!!! Egyházi körök, papság, lelkészség - ami tetszik.


MÁSOK NE ÉRDEKELJENEK!!! Nem szabad mindenáron mindent erőltetni! Annál jobban fogsz undorodni!!!


Légy szíves privátban levelezz velem, ha gondolod. Vagy gyere ide vissza kb. 5-10 éven belül. Akkor majd ismét beszélhetünk.

2023. jan. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
13%
Igen, létezik. A gyk-s nők nagy része férfiundorban szenved.
2023. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
88%
Valami oka van, hogy a gyk-s nők abban szenvednek. Biztos nem úgy történt, hogy reggel felkeltek és azt mondták, ma minden pasit utálni fogok.
2023. jan. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!