Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még 30-35 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még 30-35 körüli "normális" szingli férfi, aki megállapodna lassan?

Figyelt kérdés
Elég peches vagyok párválasztás terén. Egy ideig működik minden, aztán kiderülnek olyan dolgok, amiket nehezen tudok tolerálni. Lehet ezt válogatósságnak nevezni, de ha olyan szinten tud zavarni, hogy rányomja a bélyegét a kapcsolatra, akkor inkább az egyedül létet választom a másik fél érdekében is.
2022. jún. 30. 09:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

De ehhez egy normális nő is kell, aki nem keresi még a kákán is a csomót.

2022. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, az más kérdés, hogy szerinted mi a normális?
2022. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Olyat te biztos nem fogsz találni, akitől nem leszel ideges...
2022. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%

Látod, kiírsz egy kérdést és nem sorolod fel, hogy mikben válogatsz, nem írsz le konkrétumot, hogy milyen külső jegyek alapján jön be valaki, milyen tulajdonságokat keresel?


Mit takar számodra a "megállapodni". Gyerek vagy kutya-cica, összeköltözés, ha igen vidék, Budapest, családi ház, panel, Buda vagy Pest, külváros vagy belváros. Nem írsz semmi értelmes konkrétumot, csak 3 sort a nagy semmiről.

2022. jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez a korosztály vagy foglalt, vagy épp felszabadult és most kiéli ami elmaradt.

Nem tudom mik azok amiket nehezen tudsz tolerálni, és nem derültek ki az elején, de van amikor egy nő is túlzásokba esik hiszti terén, pl nálam nem tetszett neki a fal színe. Amikor meg 1 év múlva festettem és kikértem a véleményét akkor meg jött a szöveggel, hogy késő.

2022. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Most a külsőségeket ne is vegyük figyelembe. Alacsonyabb is lehet az illető. Azért 160 cm felett.

Belsőre pedig jó humorú (passzoljon az enyémmel), nem baj, ha romantikus alkat, persze nem túlzásba vívve. Hűséges, olyan "apa-típus", család centrikus, de inkább az önállóságra törekedve. Nagyjából legyenek meg benne azok a tulajdonságok, amik bennem is megvannak. Inkább introvertált, de nem extrém módon.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2022. jún. 30. 09:34
 7/32 A kérdező kommentje:
Tény, hogy tudunk hisztizni. De azért ebből kinőttem (remélem :D). És ennyire nem volt durva a helyzet nálam. A külsőségek nem annyira foglalkoztatnak, hogy ilyenek miatt kötekedjek.
2022. jún. 30. 09:39
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

6-ra:

Szerintem ilyen akad. Pl. én is ilyen voltam, és 35 éves voltam, mikor későbbi feleségemet megismertem. Nem én akartam ennyire elhúzni az egyedüllétet, egyszerűen nem volt sikerem a nőknél. Pedig kismillió nőnél próbálkoztam, 7 éven át voltam fent internetes társkeresőkön (nem is egyen).

Pedig alacsony sem vagyok (180 cm), normális testalkatú voltam (akkor 66-68 kg körül), ill. akkor még nem is voltam megkopaszodva.

Sokszor eszembe jutott, hogy ha nekem ilyen nehezen megy, akkor mit várhat egy alacsony, előnytelen külsejű ember, akinek esetleg fél arcát beborítja egy májfolt. :-( Pedig nyilván ő is lehetne jó társ, lehetne jó apja a gyerekeiknek stb.


Szóval igen, szerintem vannak ilyen férfiak.

2022. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
#7 Akkor mik voltak? Mert ha iszik, vagy cigitik azok az elején kiderülnek, vagy már együtt laktatok, és akkor csinált olyan dolgokat? Vagy nem csinált, mert anyucika otthon körbeugrálta és ezt szokta meg?
2022. jún. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
22%
Nem hiszem....Magyarországon semmiképp.
2022. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!