Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi undor létezik?

Figyelt kérdés

Az exem megcsalt, megdumaltuk, fél év múlva megint másnál kötött ki.

Kikészültem.

Kb fél éve történt, most ismerőseim unszolására társkerizek.

De ha már elkezd érdeklődni valaki-menekülök, lerázom.

Egyszerű undort érzek, ha csókra, szexre gondolok.


Voltatok már így?


2023. jan. 9. 01:42
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
94%
Eltudom képzelni milyen lehet a feleséged ha képes egy ilyennel összeállni....
2023. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
36%

#30

Hát sajnálom a feleségedet.

2023. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
3%
Én büszke férfiként manipulálom a feleségem már vagy 15 éve. megjegyzem csak ezért tud kellően érvényesülni ebben a társadalomban.
2023. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
3%

32

Ne sajnáld femcel!

2023. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
83%

33

Pont ez az, hogy manipuláció nélkül te nem tudnál érvényesülni. Igazából nem neki van rád szüksége, hanem neked rá, csak szerencsétlennel elhiteted, hogy ez fordítva van. Pont emiatt a biztonság miatt vagy vele, mert tisztában vagy a helyzeteddel és tudod jól, hogy egy erősebb, karakánabb nő mellett nem tudsz érvényesülni, esetleg uralkodni rajta.

2023. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
83%

#33

Na ne b@ssz,hogy egy férfiak által irányított világban tud az a nő érvényesülni, aki hagyja, hogy a férfiak irányítsák.

Ettől ez még nem jó, és nagyon nem szabadna így lennie. Sok nő még mindig boldog tudatlanságban él, a férfiakban meg nincs elég gerinc ahhoz, hogy ezt ne használják ki.

2023. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%

35

Nem nekem irtál de ez a bullshit már nekem is csipi a csőrömet:


"egy erősebb, karakánabb nő mellett nem tudsz érvényesülni"


Kinek kellene egy ilyen nő.


Nekem nöies nőre van szükségem nem egy pasira nő testbe!

2023. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
36%

#37

Az én értelmezésemben az erős, karakán nő az, aki ki tud állni magáért, ismeri és be is tartatja a saját határait, vannak értékei, amikhez ragaszkodik, van célja az életben, önálló, önfenntartó.

Ezek tulajdonképpen egy egészséges személyiséggel rendelkező, felnőtt embernek a jellemzői, ha neked egy ilyen ember nem kell, akkor valószínűleg neked is van hová fejlődnöd. Az, hogy szerinted a nőies nő az, aki egy alap szinten sincs tisztában önmagával, mindent elmond arról, hogy mennyire beteg vagy te és sok más férfitársad.

2023. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!