Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan rossz a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan rossz a helyzet Tinderen átlagos férfiként?

Figyelt kérdés
Tervezem letölteni az app-ot de annyi mindent hallani. Szexkapcsolat vagy rendes párkapcsolat is okés nekem. Teljesen átlagos kinézetem van, így érdemes? Hetero vagyok. 24/F

2023. jan. 10. 19:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
97%

Átlag férfiként esélytelen a dolog, kicsivel átlag felett már van egy kis remény, de igazából top 10%-nak van konkrétan lehetősége Tinderen.

Szóval ha eddigi életed során azt tapasztaltad, hogy nem nagyon érdekled a nőket, nem nagyon tapadtak rád, akkor fölösleges online társkeresőzni. Ez azoknak a terepe, akik alapból tudjék magukról, hogy ők vonzóak, kelendőek a nők körében, mert egész életükben ezzel szembesültek. Ha te nem így voltál, felejtsd el. A netes társkeresés, főleg tinder és hasonló appok tényleg csak és kizárólag a külsőről szólnak, mivel egyetlen kép alapján a másodperc töredéke alatt ítélkezel a másikről. GOndolj bele, egy átlag csaj kap napi 100+ like-ot ha aktív felhasználó, rengeteg match-e lesz és csomóan ráírnak, akár napi többször is. Szerinted mi alapján fog válogatni? Olyan szinten "telítődni fog" pusztán a lehetőségek számával is, hogy extrém válogatós lesz, mivel mást nem is tehet! Gondolj bele ha neked napi 20-30-an írogatnának, esélyed nem lenne válogatni.

És ez nem vicc. Saját szememmel láttam, volt egy fiatala csaj ismerősöm, átlag kinézetű és több, mint 1000 like-ja volt tinderen.

Illetve ha felmész youtube-ra akkor láthatsz rengeteg tinder kísérletet, konkrétan amikor öregaszony profillal regeltek fel és így is végtelen ehetőségük lett volna bepasizni. Egy 68 éves öreg nénire simpeltek fiatal, sokszor kifejezetten jóképű és tehetős srácok.

Tudom most jönnek a lepontozók, meg az itteni megmondóemberek ,hogy dehát ők is itt találták meg a párjukat és amúgy is csak a személyiség számít (igen, nyilván egy fotó alapján eld tudja mindenki dönteni milyen a másik személyisége, sőt a telefonon keresztül átsugárzik bizonyos embereknek a mérhetetlenül kiváló belső énje...aha biztosan)

2023. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
88%

11.

" Olyan szinten "telítődni fog" pusztán a lehetőségek számával is, hogy extrém válogatós lesz, mivel mást nem is tehet! Gondolj bele ha neked napi 20-30-an írogatnának, esélyed nem lenne válogatni."


Én jó pasiként ugyanazt érzem, amit az átlag nők is éreznek tinderezés során. Ez, amit idéztem tőled teljesen igaz lett rám is, amikor elkezdtem tinderezni. Csak az a különbség, hogy ez férfiakból 10-ből 1-nek adatik meg, nőkből pedig 10-ből 8-nak a példa kedvéért.

2023. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
90%

#12

Ez valóban igaz. Többek között ezért sem szeretem azt, amikor a nők azt mondják, hogy nekünk vannak önértékelési problémáink.

Gondolom tudnál mesélni róla, hogy hány veled egy “kategóriájú” hölgy volt a matcheid között.

Persze mindenkivel megesik, hogy megpróbál egy kicsit magasabb ligában focizni, de az ilyen oldalakon ez nagyon extrém méreteket tud ölteni.

2023. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
95%

13. Matchek nyilván csak számomra a csinos, vonzó nőkkel voltak, mert csak őket húztam jobbra, nem ész nélkül mindenkit. De mivel volt Gold előfizetésem, ezért láttam ott is, hogy kik húztak jobbra és ott persze voltak nem túl vonzó nők is. Csak nem értettem ezzel mit akartál sugallni, hogy főleg nem szép nők voltak a többségben. (?)


Meg én sem a top 1% vagyok, azért a tényleg modell szépségű vagy a vállalati cápa személyiségű (nagyon ambíciózus, gazdag és sikeres pasikat kereső) nőkkel nekem sem jön össze, de ezt csak ténymegállapításként írom, nyilván elégedett vagyok a helyzetemmel így is.

2023. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
88%

12-es: "Én jó pasiként ugyanazt érzem, amit az átlag nők is éreznek tinderezés során."


Igen, a top 20-25%-a pasiknak olyan szinten van mint egy átlag alatti csaj, a top 10% mint egy átlag csaj, a top 5% pedig mint egy átlag feletti csaj.

A top 1% pasi, tehát aki tehetős, ambiciózus, normális személyiségű, kulturált, tökéletes külsejű és pénzes, nagyjábol ők vannak a top csajok ligájában.

Az átlagos, kissé átlag fölötti pasinak talán, ha extrém szerencséje van sikerül összeszednie egy átlagos, kissé átlag alatti csajt, de ez ritka, átlag alatti pasiként pedig esélytelen bármi is.

2023. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem csak szex kapcsolatott lehet szerezni a Tinderről. Van rengeteg szép nő aki komoly a kapcsolatot szeretne. Én inkább a távolsággal küzdök, mert vidéki városban élek Budapesttől délre 70km-re és nem bírom a távkapcsolatot. Nem együttélést tervezem, de a hölgy azért legyen elérhető távolságban.

Átlagos vagyok, de van egzisztenciám, normális értékrendem, kommunikációm és 186cm magasságom. 54éves Férfi

2023. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 NTBS ***** válasza:
86%
Az itt leírtak alapján igen. De fogd fel játékként. Jót fogsz szórakozni.
2023. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
41%

én elhatároztam hogy találok egy fiatal lányt szexre, leirom az inputot és a folyamatot.


33 éves vagyok, 173 magas, satnya testalkat, gyík vállak, gyerekes fej, szakáll elég korrekt, fogaim össze vissza állnak, autista jellemvonásaim vannak, de agyból meg tudom oldani elvárható szinten a legtöbb szociális helyzetet. Igényesen öltözködöm, merek rámászni nőkre, ha látom, hogy zöld a lámpa. Jó végzettségem van, jól keresek, saját lakás Budapest belvárosában, új autó.


kb 2-3 hónap alatt 60000 nőt húztam jobbra, amiből lett kb 4-5 száz match, nyilván ennek egy jó része ment a kukába, mert túlsúlyos és/vagy ronda nők voltak. Egy része engem offolt azonnal ahogy megnézte jobban a képeimet.


Fizettem kb 150 ezret kiemelésekre ezen idő alatt, hogy egyáltalán mutasson nőknek a rendszer.


Kb olyan 150 matchből sikerült összehozni egy balatonfüredi lányt, 20 éves, korrektül nézett ki, de hát ebben a korban még nem nehéz. Simán ment minden, lementem és szexeltünk. Persze hozzá kell tenni, hogy aki velem így eljön az csak olyan is, elég hányattatott sorsú lányról van szó, nem volt szépségkirálynő, de mint irtam teljesen korrekt.


2017-ben is volt egy hasonló húzásom akkor még csak kb 80 ezret kellett költsek kiemelésre, de akkor lett egy kapcsolatom egy hozzám képest sokkal jobban kinéző, de idősebb, viszont igen magasan képzett nővel, együtt is éltem vele egy darabig, de egy év után kirugdalt, igaz akkor még valóban gyerekesebb voltam sokkal.


Mostanában már nem kevés nőt kioffolok, régen bevállaltam volna őket, csak hogy legyen nemi életem, de mostmár nem férnek bele ezek a 40-50 közötti nők, és nem a jól karbantartott fajtából. Illetve fiatal lányok közül is csak a csúnyák. Pedig igazán nincsenek nagy igényeim, egy ilyen normál alkatú nő már nagy szám lenne.


Anno covid idején sikerült relative több nővel összejönni még nekem is (képzeljük el akkor milyen lehetett a jó pasiknak), szóval akkor volt 3 csaj egy hónap alatt, hogy másnap már átjöttek szexelni, és vissza is jártak. Szóval különböző forrásokból, de volt olyan, hogy egyszerre 3 lánnyal is találkozgattam és tudtak egymásról.


De szerintem az nagyobb CINK úgymond, hogy a nőknek már könnyebb nem is tudna lenni a játék, aztán sokan még igy is a rövidebbet húzzák, persze gondolom ez a csúnya gonosz világ és a disznó férfiak hibája.

2023. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
68%
18 te tényleg megszámoltad hogy hatvanezer nőt húztál jobbra tinderen? Szerintem összesen nincs ennyi női felhasználójuk az egész országban.
2023. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
6%
pedig igen
2023. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!