Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak a "VAN AUTÓM, LAKÁSOM,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak a "VAN AUTÓM, LAKÁSOM, EGZISZTENCIÁM" hozzáállással miért csodálkoznak ha pénz miatt kellenek nőknek?

Figyelt kérdés

Ez a gondolkodásmód főleg a 30+ , 40-es korosztályú férfiakra jellemző, hogy azt mondja hogy ő ezekkel az anyagi javakkal rendelkezik, ez nyilván az ezek alapján döntő nőket fogja vonzani, de aztán utána meg sok ilyen férfi megsértődik hogy rá nem is kíváncsi a nő, vagy ha már nincs annyi pénz akkor a nőt már nem érdekli a férfi.


Ez mi miatt nem teljesen logikus ezeknek a férfiaknak?


Ha nem az anyagi dolgok miatt vonzódó nőket akar, akkor ne anyagiakkal hirdesse önmagát.



2023. jan. 11. 11:21
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
78%

#18

Ez olyan, mint én kövérre retusálnám magamat a képeimen, nehogy valakinek azért tetszek, mert vékony vagyok…neked hobbid az önsorsrontás? Azt várod, hogy valami csóró csajszit kifogj, aki beéri egy keveset kereső pasival is? Ennek mi értelme?😅

2023. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
0%

#10: "Én például azért kérdezem meg a másiktól, hogy mivel foglalkozik, mert megakarom ismerni.."


De te nem vagy aközött a 100 nő között, akiket 3 csoportba osztottam. Az igazság, hogy a valódi alulfizetett szakmámat, munkakörömet mondtam és 30-ból 0 szexuális aktus lett. A hazugság, akiknek egy kamu szakmát villantottam, amivel nem szálltam nagyon el, de sejtelmesen azt láttattam, hogy jóval több van bennem, mint ami a valóság. Ahol nem buktam le, ott mondjuk 20-ból a felét megfektettem. Beleértve az itteni emberek szerint kategórián felül tartott instamodelleket is vagy budai magániskolás lányt.


Végül a kontrollcsoport, akik annak ellenére lefeküdtek velem, hogy tudták volna, kérdezték volna az egzisztenciális dolgokat (ezek jellemzően alkalmik voltak és ennyi is volt benne RÉSZÜKRŐL, nem pedig részemről) vagy annak ellenére utasítottak vissza, lehettem volna akár sokkal gazdagabb is (akkori öltözék alapján), mégis nem is érdekelte őket pedig látszólag a szimpátia megvolt. Itt rengeteg oka volt, nem volt túl az előzőn, másba szerelmes vagy túl sok olyan dolog volt, amivel nem tudott egyetérteni. Pl. vegán én meg húsevő vagy vallásos én meg nem, más zenei stílus ami neki nagyon fontos, hogy egyezzen esetleg életkor (és nem lekoptatás, hanem tényleg ilyen beteg volt, pedig azt mondta jól csókolok)...

2023. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
100%
22: szexpartnert kerestél? Mert ahhoz tökmindegy, mivel foglalkozol. Ha valaki kapcsolatot szeretne, ahhoz nem.
2023. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%
21 Hülyeséget írtál. Egy irodai meló bármit jelenthet. Aki ezt írja ki, az pont azt valósítja meg amit a kérdező itt számonkér. Nem kérkedik.
2023. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
12%
30-40-esen párt keresni eleve szánalmas. Mit akarsz még, neked már "lefőtt a kávé", ahogy itt mondanák. Akkor már általában van ex-férj/feleség, gyerek, ház, kocsi, stb, szóval még jó hogy ezekkel akarnak villogni. Illetve már nem fiatal az ember, kicsit a munkába is belegyepesedett már, aztán az életében sincs már ezen kívül más. Ennyi idősen már nem az érzelmek, inkább a biztonság dominál, aminek az anyagi javak egy hatalmas részét alkotják. És így sajnos mondhatjuk azt is, hogy ha ennyi idősen még mindig nincs semmid, akkor így jártál, már nem is lesz, de senkid se nagyon...:DDDD
2023. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
36%
Minden magyar nő egy felszínes p? Édesanyád is beletartozik ebbe?
2023. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván, 30-40 évesen már indulok a mamuszomban a temető irányába és csakis egy pénzes faszi kísérhet az utolsó utamra. Ja nem.

Olyanról, hogy valaki befejez egy kapcsolatot és újat kezd...? Hallottál esetleg?

2023. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
0%
28: Igen, de azért ennyi idősen már....Azért vannak életszakaszok. A legtöbb ember a húszas éveiben házasodik, családot alapít, elkezdi a társadalmi életét. Ha ebbe hiba csúszik, akkor viszont már lesz egy rakat dolog mögötte, amit nem lehet csak úgy otthagyni, amik fontosak a számára, mint pénz, lakás, kocsi, munka, gyerek. Ezek jönnek vele. Akinek ilyen nincs, az le van maradva és azzal meg azért nem érdemes foglalkozni. Mégis milyen ember az, aki a párkapcsolatokat a 30-as éveiben kezdi? Nincs is olyan....:DDDD
2023. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
47%
Mi ez a fölényeskedés? Amelyik férfi nem birtokolja ezeket a dolgokat a 40-es éveiben, de méginkább előtte, annak lehetnek akármilyen belső értékei, keményen éreztetik vele a nők, hogy mi a helyzet. Mindenki azzal jön össze, akivel akar és tud, de ne bagatellizáljuk már el azt a teljesítményt, amit ezért egy férfinak fel kell mutatni!
2023. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
43%
30-as választ a 28-asnak a lekezelő válaszára írtam.
2023. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!