Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen barátságtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen barátságtalan mindenki az incelekkel szemben?

Figyelt kérdés

2 féle jelenséget figyeltem meg itt az incel kérdezők/válaszolók kapcsán.


Bohocót csinálnak belőlük és kiröhögik őket vagy nagyon durva stílusban elküldik őket melegebb éghajlatra.


Miért van ez? Miért nem próbálnak meg nekik segíteni?


2023. jan. 13. 18:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%
Mert undorító lények. Nyilván előnytelen külsejük kell legyen ha incelek, de ezzel együtt nem szorul beléjük annyi empátia, tisztelet a női embertársaik irányába, hogy ne bántsák, gyalázzák őket ha azok szintén nem topmodell külsejűek. Folyamatosan nyögik, hogy őket miért csak a kövérek, a disznók, a bányarémek, a laposcsöcsűek......stb. találják meg vagy még azok se. Rohadjanak meg egyedül, már bocs.
2023. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
19%
Benned aztán nem kis indulat lehet femcelkém.
2023. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
16%

#11: Aha, aha... Érdekes, hogy ehhez képest kb. a felsorolt típusú nők mindegyike tetszik számos férfinek, de valahogy ti nem akartok ismerkedni.


Kiírja valaki, hogy ő nem ismerkedik dagadtakkal, akkor vele nem ismerkedsz.

De mikor kiírja valaki, hogy neki kifejezetten ők jönnek be, akkor vele miért nem ismerkedsz? Neki miért nem adsz esélyt?


Mikor kiírja valaki, hogy neki a pálcikalányok jönnek be, akkor az itteni ügyeletes pálcikalány miért nem ismerkedik vele?


Láttam én már itt olyanokat is, aki olyat írt ki, hogy ő aszexuális férfi és nem akar szexelni. Ilyenkor hol van a sok szexuálisan frusztrált csaj, aki minden olyan kérdés alatt ott van, hogy beböfögje, hogy a férfiak "CSAK!!!!" azt akarják.


Én mikor nagyon ritkán kiír egy-egy lány kérdést, aki egyezik az ízlésemmel, akkor ráírok és valahogy sosem jön válasz, mindig kiderül hogy vagy trollkodás, vagy teszt, hogy vajon hány privátot kap, esetleg kapott a kérdéskiírás első 5 percében annyi üzenetet, hogy azok közül megtalálta azt, akivel egyből átment Messengerre és a többiek üzenetei meg már érdektelenek...

2023. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%

Elmondjam 13-as?


Mert van A opció, akire minden érvényes!

Mert van B opció, akire semmi sem érvényes!


Személyválogatás ezerrel.

2023. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
14%
Mivel a femcelek irigykednek
2023. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
24%
6-os nem tudom te hány éves vagy és milyen nemű de 100kg rossz példa mert egyáltalán nem sok egy felnőtt férfinél ha nem alacsony az illető.
2023. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
78%
Hogyne lenne sok, 100 kilo kb egy ket meteres embernek talan nem lenne sok, de az atlag 175-185 centiseknek boven sok.
2023. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%
Mármint a segítséget úgy érted, hogy mondjuk, hogy gyere babám, engem megdughatsz? Mert csak ez felel meg nekik. Nagyon sokféle "segítséget" írtak már, de menthetetlenek.
2023. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
80%

Ismerek több olyan férfit, aki egyedül van, ki tudja milyen okból. Impontens, homokos, vagy egyszerűen csak fél ismerkedni, nem tudom. Viszont nem nyilatkozik gyűlölettel a nőkről.

Szóval ez a különbség. Senkit nem érdekel, hogy van-e nőd, az viszont igen, ahogy beszélsz róluk.

2023. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
12%

#18: Én annak is örülnék, ha valaki személyesen mondana véleményt arról, hogy mit rontok el és mi a baj velem. Eljönne velem ismerkedni vagy megnézné azt, hogyan Tinderezek, ilyesmi.


#19: Jó, ebbe bele lehet menni, hogy én meg ismerek bántalmazott nőt, akinek aztán tényleg lenne oka ordenáré módon beszélni a férfiakról vagy azokról minimum, akik így bántak vele, de eszébe nem jutna.


Sokféle ember van sokféle ingerküszöbbel. Párkapcsolatból is sokféle van. Van, aki az életét is odaadná a párjáért, más egy apróság miatt szakít vele vagy indokként használja egy megcsaláshoz.


Azt meg hadd ne kelljen már hozzátennünk minden esetben, hogy "nők = azok a nők, akikkel EDDIG ismerkedtünk és akikkel a közelmúltban ez meg az az említett tapasztalatunk lett"


De nagyon érdekes az is, hogy a felháborodás mindig akkor történik az élet minden területén, amikor valaki betalál valamivel. Teljesen mindegy, hogy politika vagy tabudöntögetés vagy valami celeb polgárpukkasztás, azok mindig a leghangosabbak és legvehemensebbek, akiknek nagyon mélyen a lelkükbe gázol az adott dolog.


A reakció felér egy beismerő vallomással sokszor.


Én például ha szidják a férfiakat ezért vagy azért elgondolkozom rajta, hogy én olyan vagyok-e és amennyiben nem, akkor hangulattól függően beírok egy olyat, hogy pozitív hangulatban:


"Én nem ilyen vagyok, ha gondolod ismerkedjünk."


negatív hangulatban meg az értelme ugyanaz, csak cinikusabb, mint


"Én nem ilyen vagyok, de engem valószínűleg nem húztál jobbra Tinderen meg amúgy se jönnék be neked." vagy "Írnék privátot, de gondolom ezret kaptál már."


Akkor szoktam megsértődni, amikor nálam is betalál. Például amikor az anyagiakat firtatják, akkor le szoktam írni, hogy akár tetszik, akár nem, a KSH statisztika bizony tény. Lehet vele vitatkozni, de akkor is sokkal objektívebb képet fest a társadalom egészéről, mint budai újgazdag Jucikának a saját kis mikrokörnyezete, aki orvosból, jogászból, közgazdászból meg ilyenekből áll.


És ezzel soha nem mondom, hogy ő ne választhatna a felső polcról, amennyiben ő maga is az, de vegye figyelembe, hogy eleve a társadalomnak mondjuk a felső 10%-ába tartozik csak vagyoni szempontból. Tehát ha ez egy kritérium, akkor már rögtön kizárta a halmazból az összes többit és amennyiben ő erre flegmán érvel, hogy "Diplomás lányként nem állok le segédmunkással" akkor diploma nélküli srácként hadd kérdőjelezzem már meg a mentális egészségét meg azt, hogy azt a diplomát milyen hátszéllel szerezte. Mert az, ha rámutatsz, hogy a maradék 90%-ot ne zárd ki annak nem az alját kell nézni, ahol a csövesek meg segédmunkások vannak. Lehet nézni a közepét is.


Ja, hogy arra már sokkal nehezebb kifogást találni, hogy Átlag Józsi miért jó, mert ha rá talál is valamit, akkor még mindig ott van Átlag Géza, Átlag Tibor és Átlag Sanyi és minél több ilyen szürkeegeret felsorakoztatsz, annál jobban fáj ennek a nőnek az, hogy bennyire betaláltál azzal, hogy ő bizony nem csak vagyonilag, de még külsőre is a felsőpolcos férfit akar. Tehát a 10%-on belül is mondjuk 10%. A hatvány ellentéte, a gyökvonás. Sok sikert.


De közelítsük meg tovább a "joga van hozzá" jegyében. Nos, akkor felsőpolcos hercegnőnk már két szempontból is ilyen férfit akar. Ő mennyiben tartja magát ebben a két említett versenyszámban kiemelkedőnek, hogy egy ilyen férfi figyelmét felkeltse? A genetika egy dolog, de ha az a férfi azt szeretné, hogy neki például ilyen vagy olyan színű legyen a haja meg ilyen meg olyan stílusú ruhákat hordjon, akkor ilyenkor előjön belőle az önérzet, nehogy már egy diplomás lánynak ő mondja meg mit vegyen fel. De hát akkor csak neki lehetnek elvárásai, a férfinek fordítva nem? És az elvárás nem olyan, hogy te határozod meg az értékét. Mert a másik felet akarod te. Tehát ő fogja meghatározni (igen, csúnya szóval mint egy húspiaci tranzakció), hogy annak az adott dolognak mennyi is az ő számára az értéke.


Például hiába van beépített öngyújtó egy okostelefonban, ha számomra az nem képvisel értéket.


Hiába van hercegnőnknek diplomája, ha a KISZEMELT férfi számára ez nem képvisel értéket. Akkor annyit tehet, hogy ugrik a következő kiszemeltre. Annak meg hiába képvisel értéket, ha arról meg kiderül, hogy hűtlen így hercegnőnknél offos. Utána megint jön a következő. És ez így megy egészen hosszan.


Na ilyenkor kell elgondolkodni a szűrési feltételeken...

2023. jan. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!