Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen barátságtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen barátságtalan mindenki az incelekkel szemben?

Figyelt kérdés

2 féle jelenséget figyeltem meg itt az incel kérdezők/válaszolók kapcsán.


Bohocót csinálnak belőlük és kiröhögik őket vagy nagyon durva stílusban elküldik őket melegebb éghajlatra.


Miért van ez? Miért nem próbálnak meg nekik segíteni?


2023. jan. 13. 18:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
78%

Sokszor próbáltam segíteni az inceleknek, minden esetben jött a nyivákolás, megmagyarázás, önmaguk felmentése és a náluk jóképűbb férfiak szapulása, a nők hibáztatása a saját kudarcaikért.


Ezek után úgy vagyok vele, hogy az incelek kibírhatatlan, undorító nyomoroncok, akik megérdemlik a magányt és esti bánatrecskát. Újra és újra szembesítem őket azzal, hogy az incelkedésük nagyon ciki, undorító és ha így folytatják, mindhalálig megvetett masztimatyik maradnak. És aki ezek után sem akar magába nézni és keresni a megoldást arra, hogy kitörjön a saját debil eszméi által mélyre ásott pöcegödörből, az megérdemli. Főleg úgy, hogy nem csak tőlem kapják az ívet, hanem minden értelmes felhasználótól itt, az oldalon.

2023. jan. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
47%

#20! A kérdés az itteni incelek kérdéseiről, és az arra adott válaszokról szól. Lehet, én vagyok figyelmetlen, de soha a büdös életben nem láttam még olyan kérdést, ami konkrétan leírja, hogy olyan segítséget szeretne, mint amit pl. te írtál. A legszalonképesebb is, úgy néz ki, hogy "hogy szerezzek csajt?" Így általánosan. Erre érkeznek normális ötletek, a kérdező részéről meg a kifogások. Pl.menj edzeni, több önbizalmad lesz és jobban is fogsz kinézni. Nem, minek, mindennőaranyásó, milliós fizu alatt úgyse kellenék neki. Erre megint érkezik pár türelmes, nyugodt válasz, miszerint ez nem így van, de ha te így gondolod, hogy ez az akadály, menj tanulni, képezd magad, keress jobban fizető állást. Nem, az se jó, ő nem nő, hogy szopásért adjak neki a diplomát, mint minden nőnél ugye. És akkor kezdődik a nők gyalázása. Minden nő aranyásó, ő maga hiába sikeres és gazdag, azt kizárólag b@szással érte el, és ezen a ponton a válaszadóknak világossá is válik, hogy miért nincs, és nem lesz incel barátunknak csaja. Ő semmit nem tesz a nőért az alázásán kívül, de előírja neki, hogy ő miben változtasson. (Vagyis, hogy őt válassza a jóképű, kedves, művelt, gazdag pasik helyett.) Mégis miért? A nők nem hülyék!

Nézd meg a saját kommentedet. Te még elég visszafogott voltál, de csodálatosan illusztráltad, mi szokott történni egy ilyen kérdésnél. 4 és fél sorban leírtad, hogy TE mégis mit tehetnél? Majd 50! sorban részletezted, hogy a fiktív nő, mi alapján válogasson! Bocs, de muszáj újra emlékeztetnem rá, hogy a kérdés az INCELEK által leírt kérdésekről, és az arra adott válaszokról szól. Vagyis, az incel szeretne nőt kapni, a válaszoló nőnek nem szükséges előírni, hogy hova tegye a lécet, mert ő NEM kért tőled tanácsot, te kértél tőle. Neki nincs ilyen problémája. Nem keres társat, vagy ha keres az általa hozott feltételekkel is talál, igaz, nem téged, de ez kettőtök közül csak téged zavar, őt nem! HA nem érti, hogy most nem talál az elképzelései szerinti férfit, akkor majd kiír róla kérdést és ott válaszolsz rá. De ha te írsz ki, akkor ne akard a nőket szabályozni, hogy ők mi alapján válogassanak, mert ők nem kérdeztek erről téged.

#18

2023. jan. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

"És ez így megy egészen hosszan."


Akkor így megy. Nem baj. Nem kötelező kapcsolatban élni.

2023. jan. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
87%
Magukból csinálnak bohócot. Segítene próbálsz meg csak a picsogàs és a kifogás jön.
2023. jan. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
13%

Az inceleket azért utálják mert kimondják az igazságot, vagyis, hogy rohadt felszínes világban élünk és ez veszélyezteti az emberek fals világképét miszerint nagyon is igazságos világban élünk amelyben mindenki az kapja amit megérdemel és amiért megdolgozik.


Még az is zavarja a népet, hogy az incelek egyenlő esélyeket szeretnének ami nem okés mert a nép a szépeket szereti bálványozni és kiemelni, a csúnyáknak meg másodhegedűs szerepet szán.


Tehát összességében a társadalom rohadt és az incelek világítanak rá erre, ezért kell őket utálni és alázni.

2023. jan. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!