Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti mit tennetek?

Figyelt kérdés
Voltam tinder randin egy fiuval aki amugy nagyon szimpatikus volt, de sosem tudnam elkepzelni, hogy barmi romantikus alakuljon kettonk kozott... Picit neha felenk/szerencsetlen volt, es amugy tenyleg jot dumaltunk de reszemrol semmi vonzalom nincs fele.... Gondoltam valoszinuleg ugyse fog irni, az is lehet, hogy en meg tul magabiztos voltam neki. Most ramirt hogy milyen jo volt es megismetelhetnenk... Nem tudom hogy hogyan kozoljem fele hogy en szivesen baratkozom vele de sosem lesz tobb koztunk :/
2023. jan. 22. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanezekkel a szavakkal írd meg neki, ahogyan nekünk is megfogalmaztad a kérdésed leírásának utolsó mondatában.
2023. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Jól éreztem magam, szívesen barátkozom veled, de többet nem tudok elképzelni kettőnk között."


Csak őszintén, ne húzd az idejét, hadd keressen mást, akivel kialakulhat közös vonzalom.

2023. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék? Őszinte lennék, az a legjobb. Ne érezz azért bűntudatot, mert nem akarsz tőle többet. Megmondanám őszintén, hogy mit érzek.
2023. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Én is túl vagyok egy ugyanilyen randin, csak kettő volt belőle, csók, hosszas telefonbeszéltetések..Aztán az általam helyesnek vélt srác egyszer elkezdett idegesíteni, és egyfajta undort kiváltani belőlem. Pont tegnap irtam meg neki hogy pá:D

Ő is helyes volt, de észrevettem titkol dolgokat, meg olyan fura volt..Nyilvàn több mindent szeretett volna, de nem kezdek ilyenekkel.

Szóval: írd meg neki, hogy jól érezted magad vele viszont le szeretnéd zárni ezt az ismerkedést.:)

2023. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos vagy benne, hogy ebből részedről nem lesz több, akkor kedvesen írd meg neki, amit fent is. Ha csak az volt a baj, hogy túl félénk volt az ízlésedhez képest, akkor még lehet lenne értelme adni egy esélyt a dolognak, hátha csak az első randin izgult és amúgy nem ennyire ilyen. Ha esélytelen, akkor viszont ne hitegesd.
2023. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Na ez az... Nem tudom pontosan, lehet adnom kell neki meg egy eselyt de nem hiszem hogy szexualis vonzalom kialakulhat reszemrol...
2023. jan. 22. 22:06
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Őszinte lennék vele és véletlenül sem ajánlanám fel olyannak a barátságom, aki többért volt ott. Ez kb olyan megalázó, mint dugást ajánlgatni a csajoknak, akik komoly kapcsolatot keresnek és azért mennek randira. Úgysem lesz barátság, mert te tetszel neki és tök szánalmas lesz, ha lesz valamelyikőtöknek párja, hogy ott a baráti körben a csaj, aki iránt epekedett/a srác, aki többet akart tőle. Ez nem igazi barátság és nem is működőképes ebben az esetben.


Nekem lett tinderről haverom, de mindketten fanyalogtunk a randi végén, hogy ez mint kapcsolat nagyon nem lenne jó, de amúgy bírjuk egymást és jó volt együtt lógni. De úgy, hogy ő elégedett volt, úgy nem oké.



Mondd meg, hogy te nem érzed azt, amit ő és nem akarod húzni az idejét. Sok sikert meg minden.

2023. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Crisopher ***** válasza:
100%
Utolsó esélyt adni? Mi értelme ennek? Húzod szegény idejét. Nem lesz semmilyen vonzalom, mert az vagy elsőre megvan, vagy soha. Megmondod, nem akarod folytatni, sokkal jobb. Neki is könnyebb lesz most elengedni, mint mondjuk pár hét múlva
2023. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%

És ha előkap egy 20 centist?

Sosem tudhatod kérdező, mikor talál be a...rúd.

Lehet a szexben egy...egy...nem tudom....egy ÁLLAT!!!

És majd akkor fogsz belezúgni, ahogy én abba a lányba, sosem feledem, sosem...ahogy egészben bevette...akkor éreztem, hogy ő lesz az a lány az életemben, akiért sírni fogok ha vége lesz....és igazam volt.

Szerintem adj neki egy esélyt még.

2023. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
A 20 centis fasz mióta előny?
2023. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!