Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti mit tennetek?

Figyelt kérdés
Voltam tinder randin egy fiuval aki amugy nagyon szimpatikus volt, de sosem tudnam elkepzelni, hogy barmi romantikus alakuljon kettonk kozott... Picit neha felenk/szerencsetlen volt, es amugy tenyleg jot dumaltunk de reszemrol semmi vonzalom nincs fele.... Gondoltam valoszinuleg ugyse fog irni, az is lehet, hogy en meg tul magabiztos voltam neki. Most ramirt hogy milyen jo volt es megismetelhetnenk... Nem tudom hogy hogyan kozoljem fele hogy en szivesen baratkozom vele de sosem lesz tobb koztunk :/
2023. jan. 22. 21:54
1 2
 11/15 Crisopher ***** válasza:
100%
9-es: Mivel a csaj részéről nulla a vonzalom, odáig el se fognak jutni, hogy a srác előkapja. Teljesen primitív a kommented, fogalmad sincs a témáról
2023. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Pedig intelligens vagyok.
2023. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Könyörögve kérlek, ne barátkozz vele! Ha valaki párkapcsolatban gondolkozik, akkor neki az úgy nagyon fájó lesz.
2023. jan. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem susd el a “legyünk barátok” maszlagot. Nem is értem miért tanácsolták itt ezt neked, a legszégyenteljesebb szöveg.
2023. jan. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék még néhány randira. Azzal nem veszítesz semmit. Én is hasonlóan voltam egy sráccal mint te. Nem tartottam különösen vonzónak viszont nagyon jókat beszélgettünk és nagyon értelmes embernek gondoltam már akkor is. Aztán a 3. randin fordult valami és teljesen beleestem. Már évek óta együtt is élünk és az esküvő is egyre többször szóba kerül. Azóta is hálás vagyok hogy adtam neki esélyt mert elképesztően figyelmes kedves és támogató társ. 🥰
2023. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!