Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptember ota nem tudok tullepni rajta?

Figyelt kérdés
Belementem tavaly tavasszal egy baratsag extrakkal kapcsolatba... Nagyon joarc meg aranyos volt a srac de gondoltam fele aztan nem lesznek erzeseim... Aztan konkretan tobb idot toltottunk egymassal mint az ex baratommal... Tudom hogy nem volt neki akkoriban mas de nyilvan nyitott volt mas lanyokra is. Megmondtam neki hogy nekem ez ennyi ido utan nagyon rosszul esik... Ezert befejeztuk. Meg egyszer talalkoztunk azota, de csak szomoru voltam utana... A lenyeg hogy o boldogan eli a szabad eletet, nekem meg a mai napig eszembe jut, es minden rossz randi,szex utan nagyon hianyzik... Neha meg azon is gondolkodom hogy konnyebb lett volna megtartani... 23L
2023. jan. 24. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az életben vannak ilyen helyzetek.


Nekem is van olyan élményem (nem ilyen jellegű) amin nyár óta nem tudok túllenni, továbblépni, mert annyira hiányzik. Veszteség éri az embert.


Te megismertél valakit, aki ezek szerint mégis csak értékes ember a számodra és most ez egy veszteség a számodra. Vannak akik nehezebben dolgoznak fel dolgokat.


Klisé, de az idő, az elfoglaltság, a barátok, programok, új környezet stb. segít. De mindez csak idővel. Jól tetted, hogy kiszálltál, minél tovább húztad volna, annál rosszabb lenne.

2023. jan. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen lehet jobb ez igy.... O magatol szerintem orokke huzta volna...
2023. jan. 24. 08:54
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Keress olyan fiút aki megbecsül, még véletlenül se gondolj arra hogy újra kezdjétek, mert akkor utána ismét kezdődhet előröl a szenvedés.

Csak az új kapcsolat, szerelem fog tudni segíteni tovább lépni. 😔

2023. jan. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igy jartal, nem veletlenul az lesz baratsag extra utan
2023. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!