Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom lányának hétvégén lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom lányának hétvégén lesz a szalag avatója, de nem hívott meg. Szeptembertől élünk együtt, jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 09:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Elképzelhető hogy még szokatlan neki a dolog. Amúgy is lázadó korszakban van, lassan fogad el majd téged.
2021. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés az, hogy milyen kapcsolatban vagy a lányával, mióta vagytok együtt a pasassal, mióta ismered a lányt, egyáltalán hány ember hívhatnak meg, így covidos időkben... van, ahol max. 2-t, akkor meg nyilván a szüleit fogja, vagy tesót, vagy a pasiját.
2021. nov. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
Ha a gyerek másik biológiai szülője is ott lesz, akkor neked ott keresnivalód nem nagyon van, ahogy a másik szülő párjának sem, kivéve ha már régen ismerik egymást.
2021. nov. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szalagavatókra limitált számú embert lehet meghívni (nekünk anno 5-öt lehetett csak), valószínűleg az igazi szülője, nagyszülők, legjobb barátnő stb elsőbbséget élveznek.
2021. nov. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%
Nem fértél bele a legfontosabb emberek limitjébe. Fogd fel pozitívan, legalább nem szedsz össze a tömegben minden szrt.
2021. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk nálunk fejenként 5 ember lehetett hívni összesen - bár a meghívók eladhatóak voltak, barterkodtunk is vele - mivel én csak a szűk családot hívtam meg, a nagyszüleim nem tudtak eljönni egészségügyi okokból - így kettőt el is adtam, licitre. Egy kis pluszpénz, egy olyan dologért amire nincs szükségem.
2021. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
52%
Valszeg érdekes lennél az anyja mellett.
2021. nov. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt alapból limitált, hány embert hívhatsz meg szalagavatóra, és lehet, a Covid miatt még inkább. Nyilván emiatt megválogatja az ember, kit hív el.

Másrészt, ha szeptember óta élsz együtt a pároddal, akkor valószínűleg ez nem egy túl hosszú kapcsolat. Ha a lány most szalagavatózik, akkor fiatal felnőtt, ergo még csak mostohaszülő státuszban sem vagy, nem neveled gyerekkora óta. Szóval neki senkije nem vagy. Én sem hívnálak így meg. Más, ha 10-12 éves kora óta részt veszel az életében, neveled, jó viszonyt ápoltok, tehát kb. egy másodlagos szülő vagy, és más ez. És a szalagavató nem egy esküvő, ahova amúgy boldog-boldogtalant simán meghívnak, meg elvileg illik +1 főt meghívni.

2021. nov. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem fertel bele. Az elso a sajat csalad.

Majd ballagaskor fogja meghívni

2021. nov. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Felteszem nem fértél bele a meghívottak közé. Az én volt gimnáziumomban a vírushelyzet miatt minden végzős csak két embert hívhat meg, nyilván én se apám új párját hívnám meg, hanem a saját szülőmet. Az enyémen még hét embert lehetett meghívni (2019-ben) és abba se fértél volna bele. Van ez így, felesleges emiatt keseregni.
2021. nov. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!