Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagyszüleim szeptemberben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyszüleim szeptemberben házasodtak, júliusban már született is keresztanyám. Miért nincs ilyen a mai világban?

Figyelt kérdés

De kb. a szüleim házassága is olyan volt, hogy nem rögtön, de 3 hónap csúszással születtem én is.


Tehát a 60-as, 90-es években házasság után természetes volt, hogy jön is a gyerek. Ma meg nemhogy nem jön, de a párok már eleve éveket vannak együtt, mielőtt összeházasodnának.


2022. nov. 19. 14:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
79%

Szép a házasság, de nekem semmit nem jelent. Nem egy boldogtalan házasságot láttam és ez nekem nem tetszik. Viszont házasság nélkül is láttam már nem egy tök szép és harmonikus kapcsolatot.

Persze ez nem azt jelenti, hogy minden házasság rossz és minden házasság nélküli kapcsolat jó.

Viszont egy papír... Nem fog komolyabbá és szebbé sem tenni egy kapcsolatot.

2022. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyem
2022. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, azért mert valami régen így volt, nem az az etalon, nem feltétlenül az a jó.

Előtted áll a lehetőség:megházasodsz és már születhet is a gyerek. Mások meg hadd éljenek úgy, ahogy nekik jó!

2022. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
94%
Ez miért is probléma... ?
2022. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
96%
Van ilyen. Az egyik barátnőmék tavaly augusztusban házasodtak, idén júliusban meg szült. Az én szüleim meg 90-ben házasodtak, de én csak 92-ben születtem. És akkor mi van? Miért kéne mindenhol azonnal jönni a gyereknek? El tudják dönteni a házaspárok, hogy mikor szeretnének.
2022. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:
4: mert a mai nők nemhogy szülni, sem házasságot, már kapcsolatot sem akarnak. Igen, mondhatod, hogy csak velem nem, köszi... de miután nekem nemet mondtak, mással sem jöttek össze.
2022. nov. 19. 14:19
 7/69 anonim ***** válasza:
94%
Nekem egy kivételével az összes nőismerősöm kapcsolatban van. Jó, megint egy incel siránkozik, hogy nem akarnak a csúnya nők összejönni vele.
2022. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ettől függ...

89-ben születtem, szüleim már két éve házasok voltak. Egyébként ők nem akartak hamarabb gyereket.

Egy barátnőméknél a nászúton jött össze egyből a baba, másik barátnőméknél meg 5 évvel házaság után.

Arról nem is beszélve, hogy ez nem csak döntés kérdése, hogy mikor sikerül.

2022. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ha így is lenne (pedig nincs, tőled nem szeretnének semmit), miért baj ez? Nem ártanak senkinek.

2022. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
100%
én is 9 hónapra születtem 😃 de az más világ volt
2022. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!