Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják sokan,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan,hogy a kövér nők senkinek nem kellenek?

Figyelt kérdés

Vagy akinek igen,az olyan férfi is.Normális,jóképű férfinek miért ne lehetne túlsúlyos társa? Hihetetlen,hogy egy normál alkatú férfi kövér nővel éljen?

/Nem duci,hanem kifejezetten kövér nőkre gondoltam./



2023. jan. 24. 11:18
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen rendben van, ha egy ferfinek nem jön be a tulsuly! Kinek mi a kizáro ok. Nálam pl a csorosag a kozáro ok, meg a mamahoteles lét, vagy, ha nincs autója!
2023. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
40%

Mert voltam kövér nő, és tényleg senki nem nézett rám. A hozzám hasonló kövérek sem sőt, ők voltak az egyetlenek, akik bántottak.


Szerintem a férfiak nem tudnak kövér nőhöz vonzódni. Amivel semmi baj. Csak ugye vannak, akik kihasználják őket. Ez az egyetlen baj.

2023. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
9%

Vannak csak kevesebben. De van akinek vonzóak. biztosan.


De!


Most teljesen egyszerűen mondom, a férfiaknak valamihez vonzódni kell, egy szexi külsőhöz, egy vonzó külsőhöz testhez másképp. Magyarul fel kell, hogy álljon a f**aszuk, hogy le tudjanak feküdni a nővel.


Namost fordított helyzetben ahhoz, erre a nőnek nincs szüksége.


A nőnek az élmény a fontos, ezt persze szintén nagy mértékben befolyásolja, hogy vonzó legyen számára a férfi külseje. De külsőtől függetlenül még lehet nekik orgazmusuk.

2023. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
90%

#13

Persze, nekünk nőknek bármelyik ogre megfelel XD Képzeld el, nekem ugyanolyan fontos, hogy izmos vagy legalábbis ne elhízott, és ápolt, igényes legyen a párom, mint ahogy neked is fontos, hogy ne kövér nővel szexelj. Én ugyanúgy nem izgulok fel a túlsúlytól.

2023. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
37%
De, szuksegunk van ra forditott esetben is. Attol meg, mert nincs fszom ami felalljon, nem indul be a szexualis vagy egy dagadekra. Akkor sem, ha jo fej.
2023. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Szerintem tiszteletben kellene tartani,ha valakinek egyedi az ízlése.

Eszembe sem jutna bántani valakit,ha a kis mellű fiús lányokat preferálja,vagy a szeplősöket,vagy a nagyon izmosakat stb.

Ezektől még lehet normális ember.A kövér nőket bántani pedig tiszteletlenség!

2023. jan. 24. 13:34
 17/43 anonim ***** válasza:
96%
A nedvesedés azért nem árt. Értem, hogy löttyedt fszt nem lehet sehova bedugni, és száraz lyukba is lehet dugni, de azért normális férfinak fontos az, hogy tetsszen a kedvesének és felizguljon rá.
2023. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
7%

17/17 anonim


Ez rendben is van, de mit tegyenek azok a férfiak és nők, akik nem tudják elérni azt, hogy bárkinek is tetszenek? A probléma innentől tud indulni, ebből lesz később a hőbörgő-őrült incel férfi és a semmiségekért is a szomszédot (kollégát, ismerőst) agyonszekáló nő.

2023. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
8%

#14


valamit félreértettél nagyon....


De sejtettem, hogy sokan félreértik majd és csak 2-3 szót fognak kiszúrni belőle....

2023. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

"Ez rendben is van, de mit tegyenek azok a férfiak és nők, akik nem tudják elérni azt, hogy bárkinek is tetszenek?"


Semmit. Szerinted erőszakoljanak meg másokat?

2023. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!