Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják sokan,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan,hogy a kövér nők senkinek nem kellenek?

Figyelt kérdés

Vagy akinek igen,az olyan férfi is.Normális,jóképű férfinek miért ne lehetne túlsúlyos társa? Hihetetlen,hogy egy normál alkatú férfi kövér nővel éljen?

/Nem duci,hanem kifejezetten kövér nőkre gondoltam./



2023. jan. 24. 11:18
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
16%

20/20 anonim


Nem igazán értem, hogyan hoztad ki ebből ezt a következtetést.


Én csak megkérdeztem, hogy mit kellene tenniük? Tényleg érdekel, mert azt mindenki tudja (te is, én is, a harmadik is), hogy mi azt amit nem. De mit igen? Mi a helyzet megoldása?

2023. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
91%
Írtam, semmit. Én mit tudok tenni, hogy nőjek 20 centit? Semmit.
2023. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
5%

22/22 anonim


Hát ez az, hogy így viszont minden marad úgy, ahogy van. Őrjöng az incel, mindenkit piszkál a magányos néni, megy a netes háborúzás, maradnak a bűnügyi statisztikák az egekben. A jó hír, hogy minket itt úgysem érint általában, mert minimális józan ésszel kikerülhetőek.

2023. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
46%

Mondjuk aki kover, az lefogyhat. Nem, nem kell holnapra, csak el kell kezdeni, ha 3-5 ev alatt jon ossze, az is jobb, mint a soha.


Van egy olyan erzesem, hogy ennel sulyosabb, menthetetlen testi hibaja senkinek nincs az ezen az oldalon picsogok kozt. (Nem, a “nincsen chad allkapcsom” nem sulyos testi hiba.)

2023. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
24%

24


Nyúlszáj? Az már önmagában elég rossz.

2023. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sincs itt olyan, aki olyan ronda lenne, hogy átmennének az emberek az utca túloldalára. Nagyon ritka az olyan ember. És legtöbbször aki a külseje miatt nyávog, vagy lusta változtatni és összekapni magát, vagy a külső hibája, amire ráfókuszál, csak neki tűnik nagynak, mások észre sem veszik.
2023. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
16%

22


Te most azt akarod elérni, hogy fogják csak be a szájukat és viseljék el, hogy az életük szar? HAHAHA! Na ilyen nem lesz. Nincsen a világon olyan ember, aki ezt szótlanul elviseli vagy még örül is neki.

2023. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
30%

#16

Ne nevezz már egy kis mellű nőt fiúsnak. A legtöbb vékony lánynak kis melle van, attól még nagyon csinosak és nőiesek és sokkal több férfinak tetszenek, mint a nagy mellű, de dagadt nők.

2023. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
76%
Hu de szar elete lehet annak, aki nem rendelkezik tokeletes kulsovel, rajtam is van 10 kilo felesleg es toredezettek a hajvegeim, karikasak a szemeim, igaz ettol meg van normalis kapcsolatom, jo munkam, barataim, de megyek is inkabb a kardomba dolni, mert nincs tokeletes kulsom, RIP.
2023. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
34%

"Te most azt akarod elérni, hogy fogják csak be a szájukat és viseljék el, hogy az életük szar?"


Hát de ezt csinálják. Elviselik, csak nem tetszik nekik és közben jár a pofájuk.

2023. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!