Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják sokan,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan,hogy a kövér nők senkinek nem kellenek?

Figyelt kérdés

Vagy akinek igen,az olyan férfi is.Normális,jóképű férfinek miért ne lehetne túlsúlyos társa? Hihetetlen,hogy egy normál alkatú férfi kövér nővel éljen?

/Nem duci,hanem kifejezetten kövér nőkre gondoltam./



2023. jan. 24. 11:18
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Eltávolodtunk az eredeti kérdéstől:miért gondolják sokan azt,hogyy a kövér nők nem kellenek a férfiaknak? Kizárt az,hogy egy normális férfinak csak a kövér nők tetszenek?
2023. jan. 24. 14:14
 32/43 anonim ***** válasza:
70%

30


Na ja, de te azt szeretnéd, hogy még ne is beszéljenek róla, hanem csak szépen csendben szenvedjenek. Ez lenne a 21-es által is felhozott megoldás?

2023. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
25%
Engem qrvára nem érdekel, hogy valaki, aki tőlem független, hangosan vagy csendben szenved. Szenved, az a lényeg. Minél jobban hirdeti, annál szánalmasabb.
2023. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
15%

33/33 anonim


Ez komoly? Tehát még véletlenül sem az okok eredetére és a javításra fókuszálunk, hanem csak arra, hogy 'ez milyen szánalmas'?

2023. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
84%
A javitasara nektek kene fokuszalnotok, nem nekunk, es igen, szanalmas a picsogas.
2023. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
22%

35/35 anonim


Akkor minden marad, ahogy van és pont nem érdekel senkit, hogy szerinted szánalmas, amíg nem tudsz valós alternatívát még felvázolni sem. Így a leszólás is szánalmassá avanzsálódik.

2023. jan. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
88%
36 Edes istenem, a szendvicskedet ne vajazzam meg helyetted, vagy mit varsz random arcoktol a neten?🤣🤣 Ha nem tudod megoldani a sajat problemaidat, legalabb masokat ne farassz vele. (Plane hogy ezerszer le lettek irva mar megoldasok, de hat ugye a jo oreg kifogasok mindig…)
2023. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
75%

37/37 anonim


De azért a válaszokba belekötés a 'nagyon odamondás' megtörténik részedről, az már nem szánalmas, az nem probléma.

2023. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
34%
Most is csak hisztizel, ahelyett, hogy magadba neznel es gondolkodnal, mit bsztal el az elmult evek soran, ami miatt esetleg szar az eleted. Na, azok azok a dolgok, amiket mashogy kell csinalni.
2023. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ezt tapasztalom. Kövér vagyok (nem extrém elhízott, de azért van rajtam jó bőven felelseg), soha nem volt gondom a társkeresésselegy percig sem. Voltak normál alkatú és kövérebb párjaim, plusz egy kimondottan kisportolt is. Sokaknak bejönnek a kövér nők - természetesen sokaknak meg nem, de ebből nem kell problémát csinálni.
2023. jan. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!