Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiak olyan rosszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak olyan rosszak minek vagytok velük?

Figyelt kérdés
Mivel a feministák, és a média, minden rossznak elhordják a férfiakat. Mostmár kb minden második férfi erőszaktevőnek számit. Ha ilyen rosszak vagyunk akkor minek vannak a nők férfiakkal? Egyáltalán hogy lesz így bátorsága a férfiaknak kezdeményezni? Mindenért erőszaktevő vagy! A nőknek meg ugye derogál kezdeményezni. Gyakorlatilag a jövőben nem lesz már párkapcsolat se.

2023. jan. 27. 09:36
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
94%
Pont amiatt megy itt a hiszti nap, mint nap, hogy a nők inkább egyedül vannak, mint szar kapcsolatban.
2023. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:

19. Persze mert Annyira passzív élettelen sz@r, a legtöbb singli nő hogy idáig nem jut el.

Bőven van olyan sekélyes, unalmas, semmilyen nő aki a kutyának se kell.

Csak mivel élet, és cselekvő képtelenek nem is hisztiznek itt.

2023. jan. 27. 11:29
 23/63 A kérdező kommentje:
21. Értem én hogy minden incel ltt össze akartok mosni. Csak az a baj hogy a vak is látja hogy nem ugyanazt gondolja mindenki.
2023. jan. 27. 11:32
 24/63 anonim ***** válasza:
93%
Pedig pont ezt mondja a legtöbb férfi. Hogy minden férfi egyforma.
2023. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
93%

21) így. Anno vége lett egy 5 éves kapcsolatomnak és másfél évig inkább egyedül maradtam, hogy rendbejöjjek (meg mert úgy esett jól). Pár hónap után már kaptam az ívet, hogy mit játszom az elérhetetlent, nekem senki sem elég jó, ne gondoljam, hogy később is érdekelni fogom a férfiakat, ketyeg az óra (26 voltam lol), ha nem lennének így eLsZáLLvA az igényeim, akkor már lehetne egy kedvesrendes férjem, biztos valami karrierista p.csa vagyok, de majd jól megbánom 30 fölött a macskáimmal, álljak már össze valami suttyóval, mi lesz már.

Mert akinek annyi az igénye, hogy keresni valakit, akibe egynél többször bedughatja a kukit, az tényleg nem érti a "válogatást" - és ez nem a mi bajunk.

2023. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
17%

25. És áruld már el, hogy mégis kik mondták neked ezeket? Mert gondolom nem idegen potenciális férfi jelöltek, hiszen nem is ismerkedtél senkivel.


Ha meg a családodtól, barátaidtól kaptál ilyeneket, annak mi köze van a férfiakhoz?

2023. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
100%
25. Pontosan így van, szingli nőként állandóan ez a fajta noszogtatás, zaklatás van még sokszor idegenektől is, ami egészen felháborító tud lenni. És ez a jaj holnap már öreg leszel kifutsz az időből nem kellesz soha többé senkinek, mikor a kapcsolatok olyan szinten nem tartósak ma már, hogy minden korosztály tele van szinglikkel. Az, hogy valakinek ma van egy kapcsolata rohadtul nem jelenti azt többé, hogy ez a kapcsolat meglesz egy év múlva is vagy 5 év múlva, semmit nem jelent már.
2023. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:
27. Persze hogy nem mert a nők kitartása ugyanúgy zéró, mint a férfiaké.
2023. jan. 27. 11:48
 29/63 anonim ***** válasza:
100%
Miért ennyire negatív, ha szexre használok egy pasast? Ők is nyíltan kijelentik, hogy csak szexre kell egy nő. Az rendben van. Nálam miért nem? 🤔
2023. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
100%

"Persze hogy nem mert a nők kitartása ugyanúgy zéró, mint a férfiaké."


Hát akkor meg?

2023. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!