Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiak olyan rosszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak olyan rosszak minek vagytok velük?

Figyelt kérdés
Mivel a feministák, és a média, minden rossznak elhordják a férfiakat. Mostmár kb minden második férfi erőszaktevőnek számit. Ha ilyen rosszak vagyunk akkor minek vannak a nők férfiakkal? Egyáltalán hogy lesz így bátorsága a férfiaknak kezdeményezni? Mindenért erőszaktevő vagy! A nőknek meg ugye derogál kezdeményezni. Gyakorlatilag a jövőben nem lesz már párkapcsolat se.

2023. jan. 27. 09:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
88%
50: a feminizmusnak nulla köze van ahhoz, hogy senki más problémája, ha valaki túl nyomi a kezdeményezéshez. Megkérdezhetem neked a férjemet, ha férfivéleményre vágysz, egyet fog érteni.
2023. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
86%
Minköze ehhez a feminizmusnak?
2023. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos a mai férfiak elvétve figyelik a nők által adott jeleket amikből pedig több, mint egyértelmű, hogy az kívánja e a közeledésüket vagy nem kéri. Leszarva vagyunk nagy ívben mivel valójában nem is érdekli őket a kiszemelt nő mint emberi lény, csak a saját vágyaikat akarják csillapítani. Ezért van sok visszautasítás, ezért lesznek egy idő után a nők is türelmetlenebbek a kéretlen közeledések iránt.
2023. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
87%
Mucuka, én nem A Férfiakkal vagyok együtt, hanem a párommal. És ő messze nem olyan ostoba, mint te.
2023. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
94%

"Leszarva vagyunk nagy ívben mivel valójában nem is érdekli őket a kiszemelt nő mint emberi lény, csak a saját vágyaikat akarják csillapítani."


Itt a nagy igazság. Ha pedig már nem tekintenek emberi lénynek, nem adják meg az alapvető minimum tisztelet, hát tőlem se várjanak. De erről szerintem minden második nő tudna sztorizgatni. Milyen fiatalon kellett elviselni a kéretlen közeledéseket. Gyomrom felfordul sokszor. Minden mindegy ha feláll a f*sz.

2023. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:

55. Mi érdekelne rajtatok, mikor az egyetlen amit fel tud mutatni sokatok, az az hogy szépek vagytok?

Mert persze k@@ sok energiát és pénzt öltek ebbe.

Hobbitok meg az hogy netflix, meg plázázás.

Ilyen személyiséggel ugyan kit érdekelne hogy milyen a nő személyisége?

Hisz nincs olyanotok!

2023. jan. 29. 12:05
 57/63 anonim ***** válasza:
90%
#56 ha mi nők olyan rosszak vagyunk, miért akartok mégis velünk lenni? 😂😂😂😂
2023. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
90%

"Ilyen személyiséggel ugyan kit érdekelne hogy milyen a nő személyisége?

Hisz nincs olyanotok!"

Persze barátom, nyilván a nők a silányak hozzád képest 😂 Nem tudom, az én környezetemben a nőknek van személyisége és érdekes elfoglaltságaik, beleértve a feleségemet, anyámat, húgomat, lány barátainkat és munkatársaimat... de te biztos jobban tudod. Senkinek nem okoz problémát, ha egyedül maradsz, de ezért kár másokat okolni.

2023. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:
57. A férfiak szeretnek szexelni. Más okot nem kell keresni.
2023. jan. 29. 12:50
 60/63 anonim ***** válasza:
89%
De nem az a bajod, hogy a férfiak olyan rosszak, akkor miért vannak mégis veletek a nők? Erre bebizonyítod, hogy tényleg egy selejt férfi vagy, és ott tartunk, hogy a nők amúgy is rosszak. Mi a problémád? 😂😂😂
2023. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!