Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiak olyan rosszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak olyan rosszak minek vagytok velük?

Figyelt kérdés
Mivel a feministák, és a média, minden rossznak elhordják a férfiakat. Mostmár kb minden második férfi erőszaktevőnek számit. Ha ilyen rosszak vagyunk akkor minek vannak a nők férfiakkal? Egyáltalán hogy lesz így bátorsága a férfiaknak kezdeményezni? Mindenért erőszaktevő vagy! A nőknek meg ugye derogál kezdeményezni. Gyakorlatilag a jövőben nem lesz már párkapcsolat se.

2023. jan. 27. 09:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:
29. Mert a férfiakat elítélitek ezért….. ergo magatokat is el kell.
2023. jan. 27. 12:20
 32/63 anonim ***** válasza:
90%
De te nem ítéled el a férfiakat ezért, nem?
2023. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
100%

A nőket összeköti a gyerek meg a hitel a férfiakkal. Sokkal több szingli nő lenne, ha egyedül is meg tudnának élni és fizetni tudnának mindent.

A környezetemben a nők azt vallják, hogyha ùjra kezdhetnék, nem szolgáltatnák ki magukat egy férfinek sem és a gyerekvállalást is inkább százszor meggondolnák.

Ezek azok a nők, akik nem kivirultak a házasságtól, hanem szépen lassan tönkrementek.

De ha belegondolunk, szingli nőként sokkal kevesebb a probléma, a felelősség és az elváràs.

2023. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
100%
33. Én is ezt látom, a rengeteg kényszerkapcsolatot amit nem az egymás iránti vágy tart fenn hanem valamilyen kényszer. De ilyenkor már késő bánat, hiába irigykednek a szinglin maradt barinők életére. Mondjuk valószínűleg ez mindig így volt mert az egy régi mondás, hogy Mikor mész már férjhez? Férjhez kell menned, miért legyen neked jobb mint másnak! :D
2023. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem te valamit nagyon félreértettél. A feministák egyik problémája, a folyamatos általánosítgatás. “A nők ilyenek, meg olyanok”. Azért szólalnak fel, hogy nem kellene általánosítani, mi is sokfélék vagyunk. Erre te pont ugyanúgy általánosítod a férfiakat a kérdésben 😂😂

Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy nem bánom, ha szingli vagyok. Igazából szeretek is szingli lenni. Semmi esetre sem áldoznám fel a nyugalmamat egy olyan férfiért, aki több terhet jelent, mint amennyi pozitív dolgot hoz az életembe a társaságával. Akkor inkább leszek egyedül. De szerencsére vannak normális férfiak, akik tudnak partnerként működni. Velük vagyunk.

2023. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:
32. Miért ítélném el? Ezerszer inkább egy tapasztalt nő aki akar szexelni. Mint egy olyan akinek évek kellenek a villany feloltásához is.
2023. jan. 27. 12:51
 37/63 anonim ***** válasza:
100%

#36

Engem itt mégis elítéltek, pedig nálam napsütés is lehet közben.

2023. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 A kérdező kommentje:

35. “ Szerintem te valamit nagyon félreértettél. A feministák egyik problémája, a folyamatos általánosítgatás. “A nők ilyenek, meg olyanok”. Azért szólalnak fel, hogy nem kellene általánosítani, mi is sokfélék vagyunk. Erre te pont ugyanúgy általánosítod a férfiakat a kérdésben 😂😂”



Úgy küzdenek az általánosítás ellen, hogy úton útfélen a férfiak “egy részét szidja el?

Az úgy nem általánosítás, csak azok a férfiak rettegjenek a következményektől akik néztek már rá nőre…..


Fuck logic??!!!!???? 🤣🤣

2023. jan. 27. 13:13
 39/63 anonim ***** válasza:
100%
#38 mit nem értesz? Vannak férfiak, akik nem bánnak jól a nőkkel. Nem mindegyik férfi ilyen, de sokan tagadják, hogy olyan gyakori jelenség lenne. Na azokat, akik így viselkednek, és azokat, akik ezt nem veszik tudomásul, őket nem kedvelik a feministák, és ilyen társat biztos nem választanak. A maradék férfi közül választanak. Vagy szerinted nem így van?
2023. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:
39. Melyik férfi nem bűnös ha az utcán rádnézrd is bűn? Tudom én hogy mindig hozzáteszitek hogy jajj nem mindegyik. Mert igy nem általánosítás. Kiváló pc wokeok vagytok. De mind tudjuk hogy mi az igazság.
2023. jan. 27. 14:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!