Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten miért dicsérnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten miért dicsérnek férfiak random ismeretlen nőket, mi ennek az értelme?

Figyelt kérdés
Én is férfi vagyok, de soha az életben ilyet nem tennék, az ilyeneknek mi van az agyuk helyén. Egyszerűen nem értem, rengeteg helyen ahol csinos nő fényképpi videója megjelenik akár Instagram vagy tiktok csak a random dicséretek jönnek, gyönyörű vagy szépséges vagy nagyon jó csaj vagy és társai. Szerintem ezek a dicséretek már baromira súlyát vesztették ilyen formában. Egyszerűen nem értem ennek az okát miért kell minden nőt így agyon dicsérni lassan szégyellem hogy férfinak születtem...
2023. jan. 29. 09:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Meglátnak egy csajt aki szép és egyből feláll meg elképzelik hogy ő lesz a nagy ő és így próbálnak csajozni. Amúgy ezek általában szüzek vagy simán nyomorékok :D
2023. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedvencem a kamu képes hirdetések ahova odaírják hogy szia bébi nagyon teccessz gyere el velem
2023. jan. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez olyan nem veszitek semmit tipusu gondolkodas. Csajoznak. Belógatják ide oda is a csalit aztan vagy lesz kapás vagy nem.
2023. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Buták.. nincs agyuk.
2023. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abban reménykednek, hogy a csaj elolvassa a kommentet, beléjük szeret, és lefekszik velük olyan hálás lesz.


Lehet hogy nem ezért írják, de nekem mindig ez a benyomásom ha ilyet látok. Persze én nem vagyok férfi, szóval nem tudhatom biztosan:)

2023. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!