Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más nő is van, akinél red...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő is van, akinél red flag a saját autó és az autóhasználat??

Figyelt kérdés

Én eddig csak az ellenkezőjéről hallottam, most viszont ilyet tapasztaltam.


Randiztam egy lánnyal nemrég, az első randi nagyon hangulatos volt, jól sikerült, a második is így kezdődött, viszont amikor a kocsi téma előkerült, éreztem, hogy leül a hangulat.


Alapvetően három dolog miatt használom a kocsim:


1. Munkába járás Bp. külvárosából a belsejébe. Az ingyenes parkolás szerencsére mindkét helyen megoldott, így eszembe sem jut tömegközlekedni. Ezzel az volt a baja, hogy van megfelelő tömegközlekedés, ami hasonló idő, mint dugóban bejutni, azt kellene használnom.

2. A vidéken élő szüleim meglátogatása havonta két-három alkalommal. Ezt azért kifogásolta, mert a szüleim vidéki nagyvárosba élnek, ahová óránként megy két vonat. Na ja, csak arra nem gondol, hogy az három órás út, kocsival alig több mint kettő.

3. Pár havonta felmegyek kirándulni a Dobogókőre vagy a Kékesre. Ezzel meg az a baja, hogy nem is igazi kirándulás és feleslegesen szennyezem a környezetet.


Aztán a második tali után online kifejtette hogy ez így nem működőképes. Ezen azért is csodálkoztam, mert más kényes témáknál jóval toleránsabbnak mutatkozott: pl. ő vegán, de nem zavarta, hogy húst eszem a randin, a politikai nézeteink sem egyeztek teljesen.


Ez tényleg általános vagy csak én nyúltam bele szerencsétlenül? Vagy lehet csak hülye kifogásról van szó?


2023. jan. 29. 11:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom, hogy lasssan egy éve van párom, de még soha nem került szóba politika vagy politikai beállítottság nálunk. Érdekes randik lehettek.
2023. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
27%

"Milyen kár, hogy avokádón és csicseri borsón kívül nincs más ehető növény a világon"



Magyarorszagon, januar vegen? A szilvapalinka.....



38F incel

2023. jan. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
57%

22

Te magadtól vagy ilyen hülye, vagy segítenek? 😂

2023. jan. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én nőként nemtől függetlenül ugrok mindenre, mikor valaki kérdőre von, hogy miért nem így van úgy csinálom.

Közöd?

Senkinek nincs beleszólása, és nem tartozom számadással.

Miért nem foglalkozik a sajátjával? A tiedhez semmi köze.

Bár ilyen randipartnereim lettek volna…ehelyett bőven hívtak randira jogsi nélküliek és arról próbáltak meggyőzni, hogy miért fölösleges az autó, miközben csak nem volt pénzük rà…

2023. jan. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!