Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha a "konkurencia"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a "konkurencia" alámtesz az ismerkedésben? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Elég bonyolult ezt elmagyarázni. Van egy eléggé népszerű sport amit űzök. De egyébként meg több hasonló sport is nagyon érdekel.


Egy új helyre költöztem ahol vannak afféle "helytartói" ezeknek a sportoknak, de ők többnyire szervezetten és fizetős programokat tartanak.

Általában ha pl jönnek a fiatal egyetemista csajok akiket érdekel ez a sport, szinte mindegyik megismeri őket "híresek" a fiatal lányok között és híresek a városban. Két emberről beszélünk.


Belefutottam a csapdájukba, mert bár összebarátkozni sikerült velük, de jóban lenni nem. Először a lehúzással próbálkoztak be, aztán amikor ez nem sikerült elkezdtek keményen kritizálni, majd minden információt amit kihúztak belőlem. Minden provokációra adott kemény válaszomat ellenem fordították és nem érezhető nem látható módon de bontanak a közösségekben.


Ez úgy érthető, hogy ha megjelenik egy új csaj, akkor ők általában ingyen mehetnek vele futni, jógázni, kerékpározni, lovagolni stb, mindenféle fb csoportban mindenhol ott vannak ezek az arcok. Tudom nehéz elhinni, de ebben a városban ez megy.


De én fiúként persze tőlem pénzt kérne.


A csajok odáig vannak érte, hogy milyen jófejek, és persze a bizalmukba férkőzve majdhogynem egy százfős folyamatosan frissülő háremük van.

Aztán ha elmondják, hogy mondjuk elmentek velem futni, azonnal beriadóztatja a csajokat, hogy hát én ilyen meg olyan alak vagyok és velem ne is álljanak szóba.


Nem fogom a kedvenc dolgaimat feladni ezek miatt.

Megfenyegetni nem lehet őket szerintem, mert azt is ellenem fordítanák és még jobban elfajulna az egész.

Barátkozni nem lehet velük mert a lehúzáson kívül semmi másban nem utaznak, ha "baráti" programról esne szó vagy a lányokról vagy buliról vagy bármiről barátságtalanok.


Bármilyen új lányt megismerek akit érdekel a kerékpár, futás, lovaglás, falmászás, stb, szóval az összes olyan sport amikben ők életvitelszerűen trainerek a városban általában felszívódik mert ezek az arcok beijesztik őket.


Mégis mi a jó frászt csináljak?


Nem. nem fogom a sportjaimat feladni.

Nem. nem fogok új helyre költözni.

Nem. nem fogok másokkal ismerkedni.


Nekem is ugyanolyan jogom van a kerékpáros, lovagló, futó, stb csajokkal ismerkedni mint ezeknek a nagy edző guruknak.....


2023. jan. 29. 19:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem épp hogy a legjobb csajok, nők nem rájuk buknak, és még nem keltek el.
2023. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 NTBS ***** válasza:
100%
Hozz létre saját csoportot. Ennyi és oda ne engedd be őket.
2023. febr. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Ezek után már tényleg csak ez a két út maradt. Felveszed a kesztyűt (nem erőszakkal és gyerekes bosszúhadjárattal) és megmutatod, hogy te jobb vagy náluk.


Vagy visszahúzódsz, de akkor jobb lesz elköltözni. Az új helyen meg maradj inkább radar alatt így nem kell felvenned senkivel a kesztyűt.

2023. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Nehéz ügy srácok. Csinálnék saját csoportot, de az az igazság, hogy én nem vagyok profi edző 10+ év tapasztalattal, csak egy egyszerű hobbisportoló. Képtelen lennék olyan professzionális szintű imázst kialakítani mint ők.
2023. febr. 1. 12:43
 15/30 anonim ***** válasza:
Építsd ki a saját kis baromfiudvarodat.
2023. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Költözz Budapestre, hidd el jobb lesz, mint ott abban a pár ezres kisvárosban, ahol most élsz. Lenne kikből merítened.
2023. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
56%

Egyébként, becsületsértés miatt feljelentheted őket.


A saját csoport kialakítása tényleg jó ötlet. Esetleg még megtenném azt, hogy leülök velük beszélni, hogy mi a problémájuk veled.

2023. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Próbáltam leülni beszélni velük, (az "alfákkal") mindig az volt, hogy hát nincs semmi gond, minden király, nem nagyon ér rá mert folyamatosan szervezi az edzéseket, közben gondolom a sok mucival. Meg hogy menjek én is 20 ezer egy alkalom és biztosan megerősödnék.


Szóval amikor beszélek velük mindig egy ilyen pozitív-pozitív-nincsidőmrád-gyerefizessnekem a hozzáállás.


Sosem mondják ki nyíltan, hogy szórják rám a mocskot.


A saját csoportot próbáltam már amúgy de befuccsolt. Nem vagyok ennyire népszerű, nem csinálok semmit amit tényleg lehetne úgy reklámozni, hogy "jut és marad is" beáramlásom legyen (tehát jöjjenek a csajok is) szóval még ha csoportot is nyitok gyenge próbálkozás.

2023. febr. 1. 17:24
 19/30 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak irigy vagy és megideologizálod a saját téveszméidet. Ha jól néznél ki, hamar népszerűségre tennél szert a nők körében.
2023. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Nem. Ezek tényleg ilyen g.cik. Jobban nézek ki náluk.
2023. febr. 1. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!