Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha a "konkurencia"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a "konkurencia" alámtesz az ismerkedésben? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Elég bonyolult ezt elmagyarázni. Van egy eléggé népszerű sport amit űzök. De egyébként meg több hasonló sport is nagyon érdekel.


Egy új helyre költöztem ahol vannak afféle "helytartói" ezeknek a sportoknak, de ők többnyire szervezetten és fizetős programokat tartanak.

Általában ha pl jönnek a fiatal egyetemista csajok akiket érdekel ez a sport, szinte mindegyik megismeri őket "híresek" a fiatal lányok között és híresek a városban. Két emberről beszélünk.


Belefutottam a csapdájukba, mert bár összebarátkozni sikerült velük, de jóban lenni nem. Először a lehúzással próbálkoztak be, aztán amikor ez nem sikerült elkezdtek keményen kritizálni, majd minden információt amit kihúztak belőlem. Minden provokációra adott kemény válaszomat ellenem fordították és nem érezhető nem látható módon de bontanak a közösségekben.


Ez úgy érthető, hogy ha megjelenik egy új csaj, akkor ők általában ingyen mehetnek vele futni, jógázni, kerékpározni, lovagolni stb, mindenféle fb csoportban mindenhol ott vannak ezek az arcok. Tudom nehéz elhinni, de ebben a városban ez megy.


De én fiúként persze tőlem pénzt kérne.


A csajok odáig vannak érte, hogy milyen jófejek, és persze a bizalmukba férkőzve majdhogynem egy százfős folyamatosan frissülő háremük van.

Aztán ha elmondják, hogy mondjuk elmentek velem futni, azonnal beriadóztatja a csajokat, hogy hát én ilyen meg olyan alak vagyok és velem ne is álljanak szóba.


Nem fogom a kedvenc dolgaimat feladni ezek miatt.

Megfenyegetni nem lehet őket szerintem, mert azt is ellenem fordítanák és még jobban elfajulna az egész.

Barátkozni nem lehet velük mert a lehúzáson kívül semmi másban nem utaznak, ha "baráti" programról esne szó vagy a lányokról vagy buliról vagy bármiről barátságtalanok.


Bármilyen új lányt megismerek akit érdekel a kerékpár, futás, lovaglás, falmászás, stb, szóval az összes olyan sport amikben ők életvitelszerűen trainerek a városban általában felszívódik mert ezek az arcok beijesztik őket.


Mégis mi a jó frászt csináljak?


Nem. nem fogom a sportjaimat feladni.

Nem. nem fogok új helyre költözni.

Nem. nem fogok másokkal ismerkedni.


Nekem is ugyanolyan jogom van a kerékpáros, lovagló, futó, stb csajokkal ismerkedni mint ezeknek a nagy edző guruknak.....


2023. jan. 29. 19:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Gondolod ezt te. A csajok nem ezt gondolják ahogy látszik:)
2023. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Mert a csajok be vannak riogatva mindenféle baromsággal. Nyilván nem azt mondja a csajnak, hogy velem nem állhat szóba mert neki nem tetszik. Hanem okosan azt mondja neki, hogy velem ne álljon szóba, mert ez, meg mert az. És simán megteheti, hogy mindenféle undorító dolgot kitalál.
2023. febr. 1. 21:04
 23/30 A kérdező kommentje:

Ezek a legaljasabb mocskok, mivel nem azt mondja a nőnek, hogy félned kell tőlem, ha vele szóbaállsz és nem leszünk jóban. Nem.


Ő azt mondja, hogy tőle kell félned ha szóbaállsz vele és legyél jóban velem.


Ugyanaz a kettő az ő szempontjából de mégis másképp hangzik. De ez ígyis úgyis passzív félelemkeltés a részéről.

Mindenesetre én ezt lezártam. Aki nem hiszi el, hogy vannak ilyen emberek, és nem is kevés, azt nagyon sajnálom, hogy egy álomvilágban él.

2023. febr. 1. 21:06
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem ez nagyon Barátok közt szint...


Ha nekem valaki elkezdene rendszeresen negativan beszelni egy masik emberrol, alapbol gyanus lenne o maga, de nem is talalkoztam ilyen szituacioval soha. Szerintem azert nem erdekled a csajokat, mert ilyen weird vagy.

2023. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Elég bizarr dolgokat találsz ki. Szerintem le sem szarnak téged, se a srácok, se a csajok. Csak te gondolsz ki mindent, amiért nem érdekled a csajokat.
2023. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

“ Nekem is ugyanolyan jogom van a kerékpáros, lovagló, futó, stb csajokkal ismerkedni mint ezeknek a nagy edző guruknak.....”


Szerintem senki nem mondta hogy nincs jogod. Ők tudnak olyasvalamit amit te nem. Az meg, hogy szerinted jobban nézel ki még nem támasztja alá a téveszméidet hogy ők befenyítik a csajokat. Frászt. Ha a csajok veled akarnának ismerkedni akkor veled lennének, elvégre szabad akarattal rendelkeznek.

2023. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Miért írsz egymás után három választ? Igenis befenyítik a csajokat szerintem.

Várom a többi hozzászóló véleményét is!

2023. febr. 1. 22:21
 28/30 anonim ***** válasza:
Te irkálsz az utazás kategóriában is? Uncsi.
2023. febr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Monte Cristo c.filmet .
2023. febr. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj,vannak bajok mentálisan ahogy elnézem.Mit foglakozol te azzal hogy

más hogyan állít be téged? Amelyik csaj ezt el is hiszi kapásból,

az biztos nem kellene nekem.Ha valaki egyenes ember, és jó az aurája,

nincs olyan intrika ami rossz embernek tüntetné fel.

Ne foglalkozz ezekkel az alfákkal, csak légy önmagad.

2023. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!