Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általános problémám az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általános problémám az alábbi képeken társkereső használata során, tudom, nagyon béna vagyok bizonyára, de mi a baj, unalmas?

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 27. 20:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%

No lássuk csak.

Az első üzenetedben a beköszönés után szabadkozol, aztán mindenféle előzményt mellőzve felajánlod a személyes találkozást.

Akkor nem kérdezel semmit, de ami fontosabb, nem is mondasz semmit a beszélgetőpartnerről, semennyire nem kapcsolódtál hozzá. (Nem is értem, miért jelölted be, ha nem vagy rohadtul kíváncsi rá valamiért.)


Aztán amikor nem válaszol, akkor 2,5 óránként ping-eled tovább magaddal.

A "mivel foglalkozol" kérdésed is csak azt sugallja, hogy semmilyen kép nem jelent meg a másikról benned, csak szárazon kattogsz, mint egy metronóm.


Mire kellett volna megmozduljon szerinted, ha láthatóan te sem mozdultál rá?

2023. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Rising Phoenix ***** válasza:
68%

"Amúgy visszajelölt egy “beszélős” oldalon, vajon mit várt?"


🤔 Random bejelölted facebookon?

Ha igen, akkor meg végképp nagyon gáz az indítás. Egy jelölés elfogadása közel sem jelenti azt, hogy randipartnert keres. Én is elfogadom az ismeretlen jelöléseket, hátha csak nem jut eszembe, honnan ismerem, vagy fontos ügyben keres, isemrősöm ajánlott neki valamiért, látta egy álláshirdetésemet stb... De ez nem feltételez komoly ismerkedési szándékot. Aki úgy indít nálam, hogy szia szép a szemed, azt habozás nélkül tiltom.

2023. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ez nem messenger, azt hittem, ez látszik. Le van írva a kérdésben is. A lány profilja (mint a túlnyomó többség) csak képet tartalmazott, nem kerekeket, egy képet. Mit kéne kérdezni? Az igaz, hogy többet kérdeztem, de végülis csupa jogos dolog, egy tízsoros bemutatkozás. Én nem vettem volna rossz néven tőle, szívemre teszem a kezem. Sőt, a “rossz tulajdonság” se zavarna, hiszen utána azért talán látszik, hogy értelmesen lehet(ne) beszélni velem. De úgy tűnik, nagyon rosszul látom ezeket a dolgokat :)
2023. febr. 27. 22:27
 14/27 A kérdező kommentje:
*Kerekeket = képeket
2023. febr. 27. 22:27
 15/27 anonim ***** válasza:
93%

Pont ezen értetlenkedem, hogy minek jelölöd be egyáltalán, ha semmi gondolatod nincs hozzá?

Miért pont rá lettél akkor kíváncsi?


Ha megfogadsz egy tanácsot, azt jelölgesd, akinek a profilja valamit felgyújt a fejedben (is), és tényleg szívesen megismernéd az alapján...akkor kevésbé lesz nehéz a beszélgetés is.

2023. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszi! Bevallom, engem olyan őrült módon nem szokott beindítani egy profil 3-4 képpel meg (jó esetben) egy egyszerű bemutatkozással. Csak egy első szűrő, hogy csinos és esetleg helyesen ír. Óriási kérdéseim nem lesznek ott se. De múltkor pont volt közös hobbi, nem sokat segített. Itt írta valahol egy online sikeresen ismerkedő, hogy a személyes találkozónak van értelme, mert két ismeretlen akkor se tud jót beszélgetni neten, ha van némi közös érdeklődés. Egyetértek.
2023. febr. 27. 22:47
 17/27 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, 200 nőből egy jelöl vissza, szóval van, hogy nem csak a “legjobbakat” jelölöm, hiszen így sincs sikerélmény.
2023. febr. 27. 22:49
 18/27 anonim ***** válasza:
73%

Nem veled van a baj, hanem a világgal. Egyre nehezebb párt találni, inkább máshogy mondanám, egyre nehezebb lányt/nőt találni. Telített a piac, egy nőre 20-30 férfi is ráír, ebből adódik, hogy minek is válaszolna a nő a maradék pasiknak. Mert hát egy kell megfogja....

Szerintem eljutotunk oda, hogy bizony bezárul a kör, és ott marad az ember egymaga.

Szerintem hagyd a társkeresőket, lehet egy parkban ha odamész egy lányhoz, szerintem előbb kezd el veled beszélgetni, mint a társkeresőkön.

2023. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell sok, sőt. Pont elég valami természetesen ébredő kíváncsiság.


Annyiban egyetértek az "online sikeresen ismerkedő"-vel, hogy a személyes találkozás dönt el mindent, viszont szerintem a személyes találkozónak akkor lesz értelme, ha az ismerkedés kinőtte a chat-et.

Ha nem szeretsz írásban beszélgetni, akkor az online nagyon döcögős lesz sajnos.

2023. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

18-as, köszi! Ezt érzem én is, csak már megkérdezem itt, tényleg ilyen hülye vagyok-e vagy csak a világ lett ilyen az online-térben…

19-es, köszi! Tapasztalatom alapján képtelen vagyok megfelelő szintű “izgalmakat” ébreszteni chat-ben…

2023. febr. 27. 23:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!