Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általános problémám az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általános problémám az alábbi képeken társkereső használata során, tudom, nagyon béna vagyok bizonyára, de mi a baj, unalmas?

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 27. 20:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
51%

8: Ezeknek semmi köze a párkapcsolathoz, az van.

Mért nem őróla érdeklődsz? Mért nem keresed azt, mit szerettek együtt csinálni? Előadsz egy monológot.

2023. febr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
16: Emiatt pedig még senki nem akar kapcsolatot valakivel!
2023. febr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Érdeklődtem, a foglalkozás sok mindent elárul (és elég alap is, szerintem). Mivel nem írt semmit, nem gondoltam, hogy baj, ha leírom, mit dolgozom és mit szeretek. Lassan kiderül, hogy már ez is hiba.
2023. febr. 28. 13:25
 24/27 anonim ***** válasza:
78%

Nőként valaszolok.


Nekem ez az örülök, hogy vissza jelöltel, már nem szimpatikus, azt az érzést kelti, hogy mániákusan vágysz arra, hogy bárki is kontaktaljon veled.

A másik. Ha nem válaszol x óráig, akkor szépen ülsz a seggeden, amíg a másik nem reagál valamit, mert az, hogy két óránként dobsz neki egy uzit, borzasztó ketsegbeesettnek tüntet fel. Ha nem válaszol aznap, akkor másnaptól elkonyveled, hogy nem erdekled. De ne alazd meg magad ezzel.


24N

2023. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát… látom (bár eddig is sejtettem), kevés az esély… ha nem írtam napokig (számtalanszor megesett), a másik akkor se kezdeményez vagy válaszol. Hadd válogassanak, ha sok a jobb nálam.
2023. febr. 28. 17:09
 26/27 anonim ***** válasza:
De ezeken lehet változtatni, pl nem tapadsz vagy támadsz le valakit egy találkozóval. Nézhet ki akárhogy egy srác, ha így letamad, meg fogok ijedni tőle es nem fogom vonzónak találni.
2023. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Igazából az a tapasztalatom, hogy sehogy nem jön össze. Esküszöm, most azért írtam többet, mert pár napja írta egy nő, hogy már tudunk beszélni telefonon (számot is írt). Mikor hívhat, kérdezi. Annyit írtam, alapvetően bármikor (semmi mást). Másnap törölt. Tehát nem is ezt a konkrét példát akarom megragadni, de jól jöttek a tanácsok. Ezért nem érzem nagy hibának ezeket így se…
2023. febr. 28. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!