Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igényes csinos vékony nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes csinos vékony nőknél mennyire hátrány ha a férfinak erősen el van hanyagolva a szájhigiéniája?

Figyelt kérdés
2023. márc. 9. 10:45
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Dragam,meghalt egy egesz allatkert a szadban… erzem a rothadas izet….


Hat ilyet meg nem mondtam senkinek,hanem inkabb menekultem mar a latvany miatt is. 😂

2023. márc. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Mindig is tudtam hogy a gyk egy hihetetlen felszínes oldal, tele elkeseredett emberekkel, nagyon szomorú a hozzászólások, nagyon sokan szégyellhetik magukat. Én azért remélem hogy egy nagyon csinos barátnőm lesz így is
2023. márc. 9. 11:58
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

22) hàt ahogy érzed, szerintem itt egyedül neked van okod szègyellni magad, de nekünk aránylag mindegy.

"Én azért remélem hogy egy nagyon csinos barátnőm lesz így is" A remény ingyen van, de igen soványak az esèlyeid rohadó szàjjal 😂

2023. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon csinos barátnőt akarsz, de mindenki más a felszínes, mert büdös a pofád.
2023. márc. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj. A minimum a rágózás lenne, az valamennyire leszedi a lepedéket és alapos szájvízes öblítés, ha már más nem. Ne mondd, hogy ezektől is irtózol. Vagy enni/inni se szoktál?
2023. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

"tele elkeseredett emberekkel"


Akkor lennék elkeseredett, ha leállnék egy olyan emberrel, aki arra sem képes, hogy megmossa a fogát.

2023. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Najólvan, Kérdező:D szánalmas vagy.
2023. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Na jó most van elegem ebből az oldalból! Tele van IGÉNYTELEN retek incelekkel, akik megsértődnek ha megmondja nekik mindenki, hogy igénytelen... ja igen az felszínesség! De hogy nektek csinos, vékony és igényes nő kell, az nem az! Hát elmész te, tudod hova, a lepedékes rohad fogaiddal együtt! Neked kéne rohadt szájú nő?
2023. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
33%

Semennyire. Bár igaz én úgy nézek ki, mint Jeremy Meeks és strici, akarom mondani biztonsági ember vagyok. Imád az összes lány és nagyon igényes lányokról van szó hófehér fogakkal, mindig friss Listerine-es lehellettel.


Bár mondták már, hogy csináltassam meg, de havonta kiverik egy-egy összetűzésben a maradék meg szétrohad a kristálytól, úgyhogy nincs nekem időm ilyen formalitásokra.

2023. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
94%
Férfiak, akik félnek a fogorvostól, mi a kedvenc szájfény márkátok? 😍
2023. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!