Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igényes csinos vékony nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes csinos vékony nőknél mennyire hátrány ha a férfinak erősen el van hanyagolva a szájhigiéniája?

Figyelt kérdés
2023. márc. 9. 10:45
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
10. Félek a fogorvostól és fóbiám van a fogmosástól, több pszichológusnál pszichiáternél voltam már emiatt de eddig még senki nem tudott segíteni, így nem mosok fogat
2023. márc. 9. 11:01
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Genetikailag borzasztóan rossz minőségűek a fogaim (nagymamámnak 30 évesen protézise volt, a szüleimnek is 30-35 évesek már több műfoguk volt). Ahogy elkezdtem dolgozni, az volt az első, hogy minél több pénzt megpróbáltam félretenni, hogy minél előbb el tudjak menni fogfehérítésre és 7-8 fogtömésre/cserére, mert elkezdtek a fogaim tömésszélei tovább romlani. Nyilván ez több hónapnyi megtakarításomba került pályakezdőként, de minden pénzt megért a mindennapi szégyen és feszengés helyett és egészségügyi szempontból sem utolsó.

Valaki megtakarít, más hitelt is képes felvenni, hogy megfelelő legyen a szájhigiéniája. Ez ápoltság és igényesség kérdése, részben pénztárca.


Szóval igen, hátrány, ha nem akar változtatni ezen. Ha zavarja, pár hónapot kibír ismerkedés nélkül, addig megtakarít/spórol és sokkal magabiztosabbá tud válni ismerkedésnél, ha nem kell feszengenie a fogai miatt. Megcsináltatott fogak, további odafigyelés, elektromos fogkefe, fogselyem, szájvíz, napi legalább 2x fogmosás és ezek használata max. 15 percet vesz igénybe.

2023. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

11, fúj bmeg...:D


Apámnak kb 45 éves korára nem volt már egyetlen saját foga sem, így műfogsora lett.

Igen ám, de ő azt mondta, hgoy mivel ez nem igazi fog, nem kell megmosni.

Az egy dolog, hogy sárgák voltak a fogai, pedig lehettek ovlna fehérek is ha néha megpucolja.... de ordas büdös szája volt. Pedig neki nem rohadt már semmi a szájában, hsz nem volt már szuvas foga.

Szóval ez alapján te az a fajta ember vagy akivel csak úgy lehet beszélgetni, ha legalább 2-3 méterre állunk egymástól és nem fordulsz fleém miközben beszélsz:D Gondolom nem titok, nehéz így intim közelségbe kerülni.

2023. márc. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
86%

Senkié sem tökéletes, de a nagyon elhanyagoltat senki nem kedveli. Esetleg a keménydrogosok, ha nekik is adsz a tiedből.


[link]

2023. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
94%

11

Jó kifogás. :D

2023. márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem csak az igényes, csinos vékonyaknál hátrány. Inkabb van egy réteg, akinél nem az, de ott az övék is ugyanolyan, es hát az igényességtől igen messze vannak...
2023. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
98%
Ez minden minimálisan igényes embernél azonnali kizàró ok. Az egyik legtaszítóbb dolog.
2023. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
97%
Fúj, még haverkodni se haverkodnék olyannal, akinek rohad a szája, mert fél egy fogkefétől...
2023. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
98%

11) akkor neked sokkal nagyobb problémáid vannak az életedben a pártalálásnál, amíg nem teszed rendbe magad, teljesen fölösleges ezzel foglalkoznod.

A szájhigiénia teljes hiányát épeszű nő úgysem tűri el.

2023. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy a szégyen és az undor hogy nem elég erős benned ahhoz, hogy megoldást keress a problémádra 😳 nekem eszembe nem jutna ismerkedni büdös szájjal, nem azon akadnék fel, hogy vajon a vékony nőknek megfelel-e...
2023. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!