Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igényes csinos vékony nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes csinos vékony nőknél mennyire hátrány ha a férfinak erősen el van hanyagolva a szájhigiéniája?

Figyelt kérdés
2023. márc. 9. 10:45
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
#22 Nincs miért szégyellnem magam.30 éves vagyok, tökéletes a fogsorom, fehér, tömött fogam sem volt soha.Rokonságom egyik fele csak fogorvosokból áll.Nem én vagyok az, akinek szégyellni kellene magát.
2023. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
18%
Vannak nok akik kepesek elengedni mert van valami nagyon extra a masik szemelyben , vannak akiknel az sem szamit ha helyesebb vagy mint a 10 elozo pasi.
2023. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut kizaro ok. Ez kb az elso, amit megnezek valakin es ha latom, hogy teljesen elhanyagolja a szajapolast akkor semmi eselye. Igenyes no soha nem fog veled kezdeni, mert ok a parjukra is igenyesek.
2023. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Fogmosas fobia🤣🤣🤣🤣
2023. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez amúgy megmagyaráz valamit, amit eddig nem értettem.


Nem tudom, hogy létezik-e genetika hajlam ilyen vagy olyan fogsorra, mert én soha nem féltem a fogorvostól, rendszeresen járok, mindig kérek tanácsot, véleményt fogkefékről, naponta fogselymezek, mindent megteszek, és így is sok tömött fogam van, és úgy szégyellem magam, hogy van két gyökérkezelt fogam, hogy nem igaz.


És most jön az értetlen rész: eddig minden fogorvos azt mondta, szép a fogsorom. Én meg így ??? Csókolom, most tetszett gyökérkezelni, szerintem ez pont a szépség ellentettje. De ha ilyenekkel találkoznak, akkor már valamennyire érthető.

2023. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van fogatlan 64 éves férfi incel ismerősöm, akinek kb 5 saját foga van, a többi foghíjas. Nincs pénze se beültetésre, se implantra, plusz erős dohányos. Fogat nem most. 10 éve nem állt nő vele szóba. Természetesen én sem (plusz én 30 éves nő vagyok, még ápolt 64 éves se kéne, bocs), azóta kurváz engem és minden más nőt is, mert a nők válogatósak, aranyásók...stb.
2023. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Undorító vagy és kész...
2023. márc. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Meg a gondolatától is rosszul vagyok
2023. márc. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Duci vagyok, de soha nem állnék le olyannal, aki nem mos fogat
2023. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!