Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan csinos nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan csinos nők akiknek nem csak az számít egy férfiben, hogy jóképű legyen hanem a belsőértékei a fontosak?

Figyelt kérdés
2023. márc. 10. 13:04
 111/146 anonim ***** válasza:
2%
Nekem anyám sem kivétel. Pedig nagyon szeretem és anyás voltam mindig is. De láttam milyen amikor érzelmi kitörése van és láttam hogy apámnak nincs ilyen és láttam hogyan teszi helyre anyámat.
2023. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/146 anonim ***** válasza:
96%
Szóval az apád bántalmazta az anyádat (vagy pontosan mit értesz "helyre tevés" alatt), és most azt hiszed, hogy ez a helyes? Jaj, tényleg nem kéne minden embernek gyerek, mert csak torzult személyeket küldenek ki a nagyvilágba.
2023. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/146 anonim ***** válasza:
2%
Nem a bántalmazás kategória, soha nem veszítette el úgy a fejét hogy ártani tudjon. Édesanyám viszont elveszítette annyira hogy kárt okozott volna ha nincs villámgyorsan leszerelve. 1-2 nap duzzogás után ő is belátta mindig.
2023. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/146 A kérdező kommentje:

#108


Egy 60+ nőt nem lehet összehasonlítani a mostani generációval.


Hiába próbálsz ezzel sértegetni, nem veszem fel.


Neked apád ugyanolyan férfi mint amelyik megver meg megcsal?


#109


Lásd fenti válaszom.


#111


"Nekem anyám sem kivétel. Pedig nagyon szeretem és anyás voltam mindig is."


Ez nem passzol. Én sosem voltam anyás, még is máshogy tekintek rá mint más nőre.

2023. márc. 10. 17:45
 115/146 anonim ***** válasza:
95%
Az ártás nem csak fizikai lehet.
2023. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/146 anonim ***** válasza:
95%

Te hoztad fel a történelmet, hogy milyen jó volt, hogy elnyomták a nőket; nos, akkor édesanyád kora teljesen érdektelen, hiszen ugyanúgy egy érdemtelen kutya, mint amilyennek a többi nőt gondolod. Nekem ez nem baj, nem ismerlek, garantálom, hogy még csak egy országban sem élünk, édesanyád reakcióját viszont megnézném az itteni hozzászólásaidra.

Apám egy remek ember, viszont veled ellentétben én se a nőkkel, se a férfiakkal szemben nem voltam gyűlölködő, de még általánosítgató sem.

Engem úgy neveltek, hogy a nők és a férfiak egyenlőek emberileg, így mindenki megérdemli az alapvető tiszteletet és hogy soha ne szidjak, ítéljek el olyanokat, akiket nem ismerek. Ezek olyasmi dolgok, amikre láthatóan nem tudtak a szüleid megtanítani, ami sajnos jele annak, hogy nem kellett volna gyereket vállalniuk.

2023. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/146 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy hány sörnél tartasz? Kb 8-9 órája folyamatosan itt nyomod a témát.
2023. márc. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/146 A kérdező kommentje:

#116


Ezek szerint ahogy te levezetted akkor te is egy kutya vagy?


Engem is így neveltek, csak valaki átlát a rostán valaki meg nem.


#117


8

2023. márc. 10. 18:00
 119/146 anonim ***** válasza:
93%

Pfúbaszki:D Szép teljesítmény:D

De azt vágod, hogy ma kb semmit nem cisnáltál azon kívül, hogy itt GYK-n osztod az észt:D

Oké, én sem, azisigaz:D

2023. márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/146 anonim ***** válasza:
95%
Hűha, ne fogd rám a saját szavaidat. :D Te és a kis barátod gondoljátok kutyának és gyereknek a nőket, gondolván, hogy nem egyenjogúak veletek.
2023. márc. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!