Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett női oldalról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett női oldalról ennyire anyagi központú az ismerkedés a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Elég sok emberrel dolgozok együtt,sokszor beszélünk erről a témáról.Sokan fenn vannak ilyen oldalakon,van köztük sportos férfi is,de szinte mindegyik ilyen társkereső nőkkel találkozott az oldalon és élőben is.Sokan azt mondták a randi szinte nem is randi volt,hanem egy megbeszélés ahol mintha önmagát kelleett volna felmagasztalnia hogy második randi legyen.

Én ezek után nem is akarok ilyen oldalra regisztrálni,de élőben még nehezebb,próbáltam boltban,könyvtárban leszólítani finoman lányokat,semmi tolakodás nem volt benne,de vagy egyből lekoptattak,vagy jött a szokásos,van barátom,de addig beszélgethetünk.

Mi a fene lett itt a világgal,hogy normál munkába járó emberként lehetetlen párkapcsolatra nőt találni?


2023. márc. 19. 15:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Miert kellett magat felmagasztalnia?
2023. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%

Ez így ahogy van baromság.


27F

2023. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
5%
Kihasználják csalják lehúzzák őket. Nem éri meg a szerelmi kapcsolat.
2023. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
27%

Én fiatal nőkkel randizok 25 alatt. Hozzájuk csak jóképűnek és magasnak/izmosnak kell lenni, nem kell pénzes legyél.


Randiztam 25 feletti nőkkel és ott tényleg van egy interjú szaga, hogy kb mit értél el az életben eddig anyagilag.

2023. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%

"Mi a fene lett itt a világgal,hogy normál munkába járó emberként lehetetlen párkapcsolatra nőt találni?"


Érdekes. A környezetemben átlagos srácoknak gond nélkül sikerül.

2023. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%

"párkapcsolatra nőt találni"


Tisztára mintha valami erdei gombáról beszélnél, nem pedig egy, a saját élete fölött döntési joggal bíró emberi lényről, kérdező.

2023. márc. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%

Nekem van egy olyan elméletem miszerint ezt nem lett, hanem mindig is anyagi központú volt. Egyszerűen csak fiatalabb korunkban még nem tűnt fel.


Amikor 20 évesen ismerkedtem a 18-20 év körüli lányokkal ott még nem számítottak az anyagiak. Most 25 évesen kikerültem a "piacra" és csak kapkodom a fejemet, hogy mi a bré történik.


A korunk előrehaladtával egyre inkább kapnak szerepet az anyagi javaink.

2023. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
11%

6.


Utálom, hogy valamelyik mindig ilyen baromságba köt bele. Igen így mondjuk, hogy "jut nő" és társai. És nem ettől van/nincs valakinek nő az életében, mert sokkal gonoszabb, rosszabb férfiaknak is JUT nő a való életben, mint azoknak, akik így mondják, hogy jut. Szóval ezt se hazudjátok már, köszi!

2023. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
8-as gratulalok a kulturember mivoltodhoz. Szepen kommunikalsz, csak igy tovabb.
2023. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

"mert sokkal gonoszabb, rosszabb férfiaknak is JUT nő a való életben, mint azoknak, akik így mondják, hogy jut. S"


Csak hiszitek, hogy jobbak vagytok.

És igen, ha valakitől meghallanám élőben ezeket a kifejezeéseket, hogy "jut" és "szerezni", akkor abban a pillanatban véget is érne az ismerkedés.

Vannak bőven nem agyhalott férfiak is.

2023. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!