Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, a „jóképű, magas, izmos”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a „jóképű, magas, izmos” szentháromságból melyikből vagytok hajlandóak engedni leginkább, ha a másik kettő amúgy megvan? Melyik legkevésbé az elvárásod ezek közül?

Figyelt kérdés
Nem baj ha nem férfi szépség, ha izmos és magas. Nem baj, ha nem magas, ha jóképű és izmos. Nem baj, ha nem izmos, ha jóképű és magas. Melyik állítás áll a legközelebb hozzád és miért? Hogy tudnád megmagyarázni?
2023. márc. 23. 14:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
A magasból engednék, 160 cm vagyok
2023. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Ha már mindenáron a külsőségeket nézzük, nálam az arc és a magasság, ami a 3 közül fontosabbak.


180 centi vagyok, elég magas, és ezáltal valahogy automatikusan a magasabb férfiakon akad meg a szemem.


Továbbá, fontos, hogy szimpatikus legyen a mosolya, hogy vonzónak találjam, ha az arcára nézek.


N/31

2023. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Megint. Megint az, hogy mi engedjünk. Aztán majd jönnek a disznók bőgni, hogy nem kellenek modelleknek.
2023. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Már egyikből sem engedek, minek?
2023. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak a magasságból.

166 vagyok, ennél ha csak 3 centivel több nekem oké.

2023. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem ragaszkodom sem a magassághoz, sem az izmokhoz.

Jóképű? hááát... ja, mondjuk az kell, igen, de ez meg elég szubjektív kinek mi.


Szóval ha azt nézzük, akár mindháromból is hajlandó vagyok engedni, akár egyszerre is.

De persze vannak olyan dolgok amikből nem vagyok hajlandó engedni, de ezeket nem említetted, így nem téma.

2023. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Az enyém egyik se 😃 illetve nekem ő a legszebb és nagyon szeretem.

175 cm magas 68 kg , nem sportol.nekem igy jó ahogy van!

2023. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%
Ezekből hajlando vagyok, az egzisztemciábol viszont nem
2023. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a test másodlagos volt, amíg nem szélsőséges (nagyon szétfolyósan kövér, nagyon amorf módon túlgyúrt, anorex / kiálló bordájú), így azt mondanám. De a magasság sem annyira fontos - szeretem, ha a párom magasabb, mint én, de még ha magassarkút veszek, sem olyan nehéz nálam magasabbat találni a magam 156 centijével. Az fontos viszont, hogy arcra tetsszen (nem feltétlen csak a médiaideál arc tetszik, de ha nem tartom arcra vonzónak, nem fogok vele összejönni).
2023. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
Nálam nincs ilyen szentháromság:-) Én inkább úgy közelíteném meg, hogy férfias legyen arcra, testalkatra is. Markáns arcvonások, és ne kamaszosan vékony test. A magasság nagy előny, de nem feltétel.
2023. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!