Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, a „jóképű, magas, izmos”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a „jóképű, magas, izmos” szentháromságból melyikből vagytok hajlandóak engedni leginkább, ha a másik kettő amúgy megvan? Melyik legkevésbé az elvárásod ezek közül?

Figyelt kérdés
Nem baj ha nem férfi szépség, ha izmos és magas. Nem baj, ha nem magas, ha jóképű és izmos. Nem baj, ha nem izmos, ha jóképű és magas. Melyik állítás áll a legközelebb hozzád és miért? Hogy tudnád megmagyarázni?
2023. márc. 23. 14:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

20! Ez ismerős, egyszer egy velem egymagasságúval ismerkedtem. Egyszer nem válaszoltam neki 1 napig még eléggé az elején, nem voltam gépközelben, első kérdése, hogy a magassága miatt??? Hamar elengedtem inkább.


Alapból a magasabbak jönnek be, úgyhogy minimum 15cm-vel legyen magasabb, mint én.

Jóképű, hát nem fogok olyannal összejönni, aki nem tetszik, úgyhogy ja, legyen jóképű, de ez ugye mindenkinek mást jelent.

Izom. Nem baj, ha kis zsírréteg takarja, de azért legyen izma, igen, mint egy átlagos, jó erőben lévő férfinak, vagy jobb.


Miért kéne engedni amúgy? Mindenki a saját sorsa kovácsa. Nem kell lejjebb adni. Egyébként izmot lehet csinálni, a másik 2 viszont adottság.

2023. márc. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!