Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, a „jóképű, magas, izmos”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a „jóképű, magas, izmos” szentháromságból melyikből vagytok hajlandóak engedni leginkább, ha a másik kettő amúgy megvan? Melyik legkevésbé az elvárásod ezek közül?

Figyelt kérdés
Nem baj ha nem férfi szépség, ha izmos és magas. Nem baj, ha nem magas, ha jóképű és izmos. Nem baj, ha nem izmos, ha jóképű és magas. Melyik állítás áll a legközelebb hozzád és miért? Hogy tudnád megmagyarázni?
2023. márc. 23. 14:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány jókèpű, magas és izmos fèrfit láttam èletem során, ìgy engedtem mindegyikből.
2023. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
Nekem ez ugyan nem "szentháromság". 154 centi vagyok, és utálom, ha kitörik a nyakam, szóval pont nem baj, ha alacsony. Mit nevezünk jóképűnek? Mindenkinek más a jóképű, szóval ezt sem tudom behatárolni. Az izmok sem érdekelnek. Ne legyen nagyon kövér, azt annyi. A Kedvesem számomra jóképű, 171 centi és cuki pocakja van :-)
2023. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az a legfontosabb 3, hogy kifejezetten intelligens, jószándékú és jó humorú legyen, aztán jön a többi. Ezek közül talán az izmos helyett egészségest mondanék. Valamit azért mozogjon, amit szeret, de mondjuk egy hétvégi túrázós fazon jobban bejön, mint egy gyúrós kétajtós vagy egy versenysportőrült. Aztán jön az ambíció vagy inkább úgy mondanám életképesség, szervezettség, kreativitás, szorgalom... És utána a jóképű, bár ez is inkább a legyen értelmes tekintete és ápolt, de haj nem fontos :) A magas meg tökmindegy, mert szerintem nálam mindenki magasabb.
2023. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
A magasság a legkevésbé fontos ezek közül számomra. Legyen magasabb nálam (162 cm vagyok, tehát ez nem olyan nehéz), de belegondolva, hiába magas egy férfi, ha csúnya és szétfolyik, pocakos vagy ropi. Nem akarok body shamingelni senkit, de számomra ez fontos. Én is sportolok, nem tudom elképzelni, hogy olyanhoz vonzódom, aki semmilyen szinten nem ad a testére.
2023. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%
A jóképűből nem emgedek. Az izmos nem fontos, csak ne legyen nagyon sovány, a magas nem fonzmtos.
2023. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Engem sose érdekelt h magas meg izmos legyen, viszont legyen jóképű. De az nagyon.
2023. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%

A magasból hajlandó vagyok, mert 160 cm vagyok. Így elég, ha 165 cm a férfi. A jóképűből (számomra az, ez szubjektív, mert a legutolsó nekem tetsző férfi a barátnőim szerint ronda volt, nekem viszont jóképű) nem vagyok hajlandó engedni.

Az izmos meg olyan kategória, hogy se a vékony férfiak nem tetszettek sose (teltebb alkat vagyok 160 cm 75 kg, homokóra alkat), se a kövérek, mackósak, de simán átlagos alkatúak voltak az exeim. Úgyhogy bár az izmos férfiak az ideáljaim, a 40 éves létemre nem volt izmos exem.

2023. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ, mennyire izmos? A kigyúrtról beszélünk, vagy arról, hogy nem egy szál bél? Egy férfi azért legyen erős, de kigyúrtnak nem kell lennie. Nekem a másik kettő fontos, abból semmiképpen nem tudnék engedni.
2023. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

A magasság egyáltalán nem vonz, a jóképűség tök relatív, mondjuk ne legyen kellemetlen ránézni, de nem elvárás, hogy modell arca legyen. Az "izmos" nekem fontos, de nem a kigyúrt értelemben.

Ha már szentháromság: intelligencia, humor, empátia. Ebből nem engedek.

2023. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Engedni? Ehhez inkább még hozzáadok párat 😉

Amúgy nyilván olyannal jövök össze, aki tetszik, nekem pedig a jóképűek tetszenek, szóval az legyen.

Ne legyen nagyon izmos, az nem tetszik, de azért ne legyen már nagyobb bicepszem, mint neki😁(Nem nagy elvárás, nem vagyok testépítő, de azért sportolok kicsit hobbiból.)

A magasság nem érdekelt, amíg össze nem jöttem egy nálam alacsonyabbal(én 175 vagyok).Soha többé! Nem fogom egy komplexusos nyomorult hisztijét hallgatni!

2023. márc. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!