Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelekkel kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelekkel kapcsolatban miért a megalázásukra törekszik mindenki, nem pedig a felemelésükre?

Figyelt kérdés
Az incelek lehetnének az igazi rejtett erőforrás a nyugati társadalmakban! Ha egyszer végre sexhez juthatnának, eltűnne a frusztrációjuk, megtáltosodnának, és a társadalom hatalmas hasznára lehetnének a különféle tudásaikkal.

2023. márc. 24. 09:23
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

39: Vagy semmi probléma vele, csak nem találta meg a társát :)

Én is 30 felett találtam rá az első szerelmemre aki a mai napig nem érti, hogy lehet, hogy senkim sem volt. Szerinte semmi baj velem az égvilágon.

2023. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
30%

40


Ez a férfienergia is szerintem olyan, hogy tesztoszteron függő? Gondolom annak ellenére, hogy nem vagy szépfiú azért szép nagydarab lehetsz kifejlett állkapoccsal, mély hanggal. Igen vannak a rocker csajok az ilyen hapsik tökéletesen bejönnek nekik.


Az incelek többnyire alacsony tesztoszterin szinttel rendelkeznek ezért a csontozatuk vékonyabb, az arcuk keskenyebb, a hangjuk nem túl mély és a természetük is inkább szelídebb, kevésbé konfliktuskereső és inkább megértés orientált.

2023. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
96%

#42

Az igaz, hogy erősebb alkatú vagyok, de ez annak köszönhető, hogy 6 éves asztmás, vézna kisfiú koromban levittek úszni, és megerősödtem.

18 éves koromig heti 5ször mentem az uszodába, ha esett, ha fújt.


Egyébként meg kaptam én is bőven kosarat, nem kaptam meg minden nőt, aki tetszett. Van rajtam súlyfelesleg is, ami rengeteg nőnek nem tetszik. Náluk szerintem hamarabb labdába rúg egy vékonyabb férfi.

Egyébként a konfliktust én is kerülöm, bár van az a pont, ahol beleállok, ha kell.

(40)

2023. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
95%
38: Feküdj le Balázskám, megint hülyítenek téged a fejedben a hangok
2023. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!