Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már, hogy mindíg azok a nők várják a lenyűgözést, akiknél a festék száradását nézni is izgalmasabb?

Figyelt kérdés
2023. márc. 30. 08:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
nem
2023. márc. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%

Igen.


"Mondj valamit!", "Mesélj valamit!", "Van valami témád?", "Csináljunk valamit!"


Ezekkel a fordulatokkal mindig olyan nők jönnek, akik maguktól 3 értelmes szót nem tudnak szólni.


Vagy a másik kedvencem, amikor rám köszön, hogy szia, és várja, hogy utána én vigyem az egész beszélgetést. A legjobb az egészben, hogy 0 mind a visszajelzés, mind a részvétel, így aztán fogalmad sincs, hogy éppen érdekli a téma, vagy sem.



Megoldás: Amíg fiatalabb voltam megpróbáltam tényleg lenyűgözni őket, kerestem a témákat, a lehetőségeket, hogy mit mondjak, hova vigyem.

Mióta kicsit érettebb vagyok, rögtön hagyom az ilyen csajokat. Nem éri meg a befektetett időt, és energiát, nem élvezem a társaságukat, és igazából egy nagy lutri az egész, hogy most éppen "lenyűgözöd" vagy halálra untatod

2023. márc. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%

Láttam ilyet. Láttam az ellenkezőjét is. Láttam izgalmas nőt, akit nem kellett "lenyűgözni", mert nem hitte magát királylánynak. És láttam unalmas nőt, aki szintén nem vár ilyesmit.


Mi a lényege ezeknek a kérdéseknek?

2023. márc. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%
Igen de szerintem sokat lehet fejlődni kommunikáció terén velük beszélgetve. Mivel folyamatosan neked kell vinned a beszélgetést, ehhez azért elég kreatívnak kell lenni.
2023. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
25%

Én nem tehetek róla hogy a felfújt szájú, extracsöcsű, persze kirakva tipusú nőket akarják szóra bírni, náluk tepernek ezerrel a pasik, mert ugye azokra már feláll, tehát csak meg kell beszéltetni a nőt hogy aztán be is tudd tenni.


Jahh, hogy aztán ha ez nem jön össze, akkor persze a nő a hibás.

Mitől nem világos fiúk, ha nem áll szóba veled egy nő, akkor rohadtul nem téged akar?

2023. márc. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
26%

Észre. De ha belegondolsz ez logikus is. Aki nem él szinte semmilyen életet, unalmas, befordult, érdektelen és esetleg buta, az is vágyik az izgalomra és arra, hog történjen valami, de nyilván saját maga erre képtelen ezért másoktól várja a szórakoztatást.

Egyszer ismerkedtem egy hasonló csajjal. Ő jött oda hozzám és kezdett el beszélgetni, majd utána próbálkoztam nála, hátha. Szép volt, aranyos, nem úgy tűnt mint aki rossz választás lenne... na pl. neki elmondása szerint a napi programja része volt, hogy akár órákat ült a konyhaasztalnál és csak nézett ki a fejéből. Mondom hát erre mit lehet válaszolni? Egy darab kavics izgalmasabb és érdekfeszítőbb mint ő.

Sajnos ez a mai lányokra eléggé jellemző. Pusztán a külsőségek miatt vannak ajnározva, ezért nincsenek arra rászorulva hogy esetleg bármilyen téren is fejlesszék magukat (a külsőt leszámítva), hiszen így is úgy is sikeresek lesznek.

Persze nem mondom, hogy mindenkire ez jellemző, de egyre gyakoribb. Két értelmes mondatot nem lehet váltani velük, még akkor sem feltétlen, ha amúgy "tanult" emberek.

2023. márc. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
Ha untat, miért akarod lenyűgözni?
2023. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
21%

5

Hát nem tudom... Én csúnyácska barátnőmtől is hallottam randi előtt, hogy "nyűgözzön le".

2023. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
50%

8# Csúnyácska barinő minek neked?

Talán ló nincs szamár is jó alapon leálltál vele és ő sejtette szegény hogy nem vagy oda érte. Ezért mondhatta hogy nyűgözd le.

2023. márc. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%

Nem.


Ez minden féle fajta nőnél megesik.

2023. márc. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!