Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már, hogy mindíg azok a nők várják a lenyűgözést, akiknél a festék száradását nézni is izgalmasabb?

Figyelt kérdés
2023. márc. 30. 08:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
92%

"Konkrétan mondják, hogy "nyűgözz le"?"


Nyilván nem. És valszeg nem érdekli őket az aott pasi, azért nem kommunikatívak.

2023. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
90%

Mondj valamit!", "Mesélj valamit!", "Van valami témád?", "Csináljunk valamit!""


Én simán tudok erre válaszolni egyébként

2023. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akinek semleges vagy annal van ilyen.
2023. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
61%

22: "Én simán tudok erre válaszolni egyébként"



Én is! A kérdés az, hogy akarom e az időm és az energiám arra áldozni, hogy próbálgatom, hogy mi érdekelheti (mert nyilván troll beszólást mindenki tud)

2023. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

23: "Szerintem akinek semleges vagy annal van ilyen."


Én is sokáig ezt gondoltam, hogy azok a nők viselkednek így velem, akiknek mindegy, hogy udvarolok e nekik vagy sem, mert nem igazán akarnak semmit.



Aztán megváltozott a véleményem, mikor visszahallottam, hogy "de lett volna nála esélyed", meg "miért ghostingoltál".


Pedig ghostingolt a fene, csak úgy gondoltam, hogy tök semleges vagyok neki, igazából nem akar tőlem semmit, így tovább léptem.

2023. márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

#6 "na pl. neki elmondása szerint a napi programja része volt, hogy akár órákat ült a konyhaasztalnál és csak nézett ki a fejéből. Mondom hát erre mit lehet válaszolni?"


Qrva egyszerűen lehet rá reagálni.

Megkérdezed hogyan alakult ki nála ez a szokás, miért csinálja, min mereng közben, stb stb.Én órákig tudnék erről IS beszélgetni.Sőt, én akármiről tudok.Ehhez csak akarat kell.És akkor a csaj unalmas, mert neked csak az az izgalmas, ha valaki konkrétan csinál valamit.

Egy ember lelkivilága, gondolatai szerinted unalmasak?Igen, mert egy unalmas, sivár lelkületű alak vagy TE.

2023. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
#20 Pont ugyanezt tapasztalom.Pár kevés kivételtől eltekintve én eddig még csak öreg férfiakkal tudtam normálisan beszélgetni (nálam minimum 25-30 évvel idősebbekkel).A velem egykorúak nagyobbik fele ilyen, amit leírtál.
2023. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

@20, @27.


Én írtam a #2-es hozzászólást férfiként.


Lehet, hogy ez generációs probléma (nagyon nem vagyok már tini), és nyilván férfiben is előfordul az ilyen, de én kizárólag nőkkel ismerkedem, így elég kevés mintám van arról, hogy a pasasok is ilyenek.

2023. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
37%

"na pl. neki elmondása szerint a napi programja része volt, hogy akár órákat ült a konyhaasztalnál és csak nézett ki a fejéből. Mondom hát erre mit lehet válaszolni?"


Erre miért kellene bármit válaszolni? Komolyan, én biztos nem akarnék megismerkedni olyan emberrel, akinek ennyire sekélyes az élete.


A kérdés inkább az, hogy Te miért ragaszkodsz görcsösen ahhoz, hogy beszélgetést, ismerkedést folytass valakivel, aki így éli az életét.

2023. márc. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"Konkrétan mondják, hogy "nyűgözz le"?"



Nyilván nem. És valszeg nem érdekli őket az aott pasi, azért nem kommunikatívak."


Vagy félénkek? Még nem éreznek biztonságot, hogy megosszanak mindent?


Tényleg ilyen egyszerű lenne a világ, hogy a gyakorin idegenek tudják, mit gondol a másik? Akkor minek az oldal? Hisz mindenki gondolatolvasó.

2023. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!