Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem adnak magukra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem adnak magukra a 30-as pasik társkeresőn,így szeretnének párt találni?

Figyelt kérdés

Nézegetem az egyik oldalt,elképesztő milyen férfi profilok vannak.

Melósruhába,rendezetlen külsővel,némelyik kocsmában fotózta magát.

Normális pasit alig láttam .


2023. márc. 31. 08:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Legalább őszintén megmutatja magát, így már első látásra tudod, hogy nem kell neked. Jobb lenne, ha valami kamu-profilt kreálna magáról csupa tetszetős, kikent-kifent képpel, aztán ismerkedéskor jönne a fekete leves, hogy a grál lovagod egy lepukkant kocsmatöltelék?
2023. márc. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Volt nemrég egy kérdés az öltözködéssel kapcsolatban. Ott is hasonló dolog jött ki (bár a kérdés úgy szólt, hogy másnak is beleszól-e a párja abba, hogyan öltözzön).

És igen, van aki szeret normálisan öltözni, én is. De akkor megkapja, hogy flancol, elitizál, stb. mert az általánosság ez, amit írsz Kérdező, hogy nincs igényük rá, sőt a másik lesz a piperkőc.

2023. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy annak az oldalnak ilyen a törzsközönsége. És biztos vannak olyan lányok, akik ettől alélnak el.

Nézz körül máshol is, mert nemcsak ilyen férfiak keresnek párt.

2023. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Ha egyszer melós miért ne lehetne melósruhában, legalább tudod mit dolgozik randira meg jóesetben kiöltözik. Rendezetlen külső legalább látod mi fogad reggel ébredéskor....kocsmában meg semmi nincs most azért mert ott pózol nem biztos hogy alkesz...csak menő bulizós srác :-)
2023. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Ez a nagy magyar valóság. Nőben sem jobb a helyzet, legalábbis 40 felett. Otthonkában hajcsvarókkal macskás nénik, vagy konzumhölgynek öltözve túlságosan sok smink, kivágott ruha, az ember nem tudná komolyan venni az ilyeneket.
2023. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Mert a férfiak többsége halál egyszerű. Nem arra vannak szocializálva, hogy a külsejük a legfontosabb érték, ezért nem is figyelnek rá annyit.
2023. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
A hajcsavaróval mi a baj? Pont azért csavarja fel a haját, hogy szebb legyen. Én tiniként is csavartam a hajam, igaz, ilyen szivacsos cuccokra.
2023. márc. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Rám pólóban, farmerban is mindig kattantak a nők, pedig nem is nézek ki jól. Nem értem a problémát.
2023. márc. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
A valóságot akarják mutatni, nem valami hazug képet, ahogy a nők többsége.
2023. márc. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
#7 de gondolom nem hajcsavaróval a hajadban mész randira. Meg nem egy ilyen képpel próbálnál ismerkedni. Jó esetben.
2023. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!